- Іспанія
- Illes Balears
- Дизель
Ціна на дизель у провінції Illes Balears сьогодні
Стежити в «Моїх цінах»:
Дизель у кожному місті провінції Illes Balears, від найдешевшого
| Місто | АЗС | Від | Медіана | Різниця з провінцією |
|---|---|---|---|---|
| Sa Pobla | 4 | 1,775 | 1,775 | 22,4 ¢ |
| Binissalem | 2 | 1,765 | 1,882 | 11,7 ¢ |
| Campos | 4 | 1,839 | 1,919 | 8,0 ¢ |
| Sóller | 2 | 1,899 | 1,949 | 5,0 ¢ |
| Marratxí | 5 | 1,897 | 1,959 | 4,0 ¢ |
| Sant Lluís | 2 | 1,899 | 1,969 | 3,0 ¢ |
| Capdepera | 2 | 1,978 | 1,984 | 1,5 ¢ |
| Valldemossa | 2 | 1,979 | 1,984 | 1,5 ¢ |
| Pollença | 3 | 1,799 | 1,985 | 1,4 ¢ |
| Calvià | 9 | 1,929 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Ciutadella de Menorca | 5 | 1,959 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Sant Llorenç des Cardassar | 3 | 1,978 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Santa Eugènia | 1 | 1,989 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Esporles | 1 | 1,993 | 1,993 | 0,6 ¢ |
| Son Servera | 1 | 1,998 | 1,998 | стільки ж |
| Artà | 3 | 1,999 | 1,999 | стільки ж |
| Inca | 7 | 1,775 | 1,999 | стільки ж |
| Llucmajor | 6 | 1,998 | 1,999 | стільки ж |
| Muro | 3 | 1,839 | 1,999 | стільки ж |
| Palma de Mallorca | 58 | 1,859 | 1,999 | стільки ж |
| Santa Margalida | 4 | 1,799 | 1,999 | стільки ж |
| Sineu | 2 | 1,989 | 2,004 | 0,5 ¢ |
| Andratx | 2 | 1,999 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Eivissa | 8 | 1,929 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Lloseta | 2 | 1,989 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Sant Joan de Labritja | 1 | 2,009 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Manacor | 10 | 1,899 | 2,014 | 1,5 ¢ |
| Santa María del Camí | 2 | 1,999 | 2,014 | 1,5 ¢ |
| Mahón | 9 | 1,899 | 2,019 | 2,0 ¢ |
| Sant Joan | 1 | 2,019 | 2,019 | 2,0 ¢ |
| Alcúdia | 4 | 1,995 | 2,024 | 2,5 ¢ |
| Felanitx | 6 | 1,899 | 2,024 | 2,5 ¢ |
| Llubí | 1 | 2,025 | 2,025 | 2,6 ¢ |
| Escorca | 1 | 2,029 | 2,029 | 3,0 ¢ |
| Montuïri | 1 | 2,029 | 2,029 | 3,0 ¢ |
| Santanyí | 5 | 2,019 | 2,029 | 3,0 ¢ |
| Petra | 2 | 2,029 | 2,034 | 3,5 ¢ |
| Algaida | 1 | 2,035 | 2,035 | 3,6 ¢ |
| Alaró | 1 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Porreres | 1 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Sant Antoni de Portmany | 6 | 1,879 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Sant Josep de sa Talaia | 2 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Santa Eulalia del Río | 5 | 1,884 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Sencelles | 1 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Ses Salines | 2 | 2,019 | 2,044 | 4,5 ¢ |
| Campanet | 1 | 2,049 | 2,049 | 5,0 ¢ |
| Vilafranca de Bonany | 1 | 2,049 | 2,049 | 5,0 ¢ |
| Alaior | 3 | 2,059 | 2,059 | 6,0 ¢ |
| Formentera | 2 | 2,039 | 2,061 | 6,2 ¢ |
| Bunyola | 1 | 2,069 | 2,069 | 7,0 ¢ |
| Ferreries | 1 | 2,079 | 2,079 | 8,0 ¢ |
| Es Mercadal | 2 | 2,069 | 2,094 | 9,5 ¢ |
«Різниця з провінцією»: медіанна ціна на дизель в місті порівняно з медіаною в провінції Illes Balears (1,999 €).
Найдешевший дизель сьогодні
Стрілки показують різницю з медіаною в провінції Illes Balears (1,999 €)
-
Eroski24 год 1,76523,4 ¢
-
Ballenoil24 год
1,77522,4 ¢
-
Eroski24 год 1,77522,4 ¢
-
Plenergy24 год
1,77522,4 ¢
-
Plenergy24 год
1,77522,4 ¢
-
Just Fuel24 год
1,79920,0 ¢
-
Just Fuel24 год
1,79920,0 ¢
-
Autonetoil24 год 1,82917,0 ¢
- Economic Fuel24 год 1,83916,0 ¢
-
Just Fuel24 год
1,83916,0 ¢
Дизель: останні 12 місяців
Сьогодні дизель у провінції Illes Balears продають 214 АЗС: медіанна ціна — 1,999 €, найнижча — 1,765 €. Це на 2,0 цента менше, ніж тиждень тому (2,019 €). Рік тому ціна була 1,489 €, на 51,0 цента нижча, ніж сьогодні. Медіанна ціна на дизель тут — 1,999 €, на 8,0 цента вище за медіану по Іспанії. Найнижча ціна на дизель — на АЗС Eroski у місті Binissalem (1,765 €).
Ціна на дизель в Іспанії сьогодні →
Усі види пального й АЗС у провінції Illes Balears →
Що таке «Дизель»? →
Запитання
Де в провінції Illes Balears сьогодні найнижча ціна на дизель?
На АЗС Eroski, Carretera Ma-13 A, Esquina Cami Agua km s/n, Binissalem: 1,765 € за літр.
Чи дешевше пальне в провінції Illes Balears, ніж у решті Іспанії?
Дизель: медіана 1,999 € у провінції Illes Balears і 1,919 € по Іспанії.
Як часто оновлюються ціни?
Кожні 30 хвилин, за відкритими даними Міністерства екологічного переходу Іспанії.