- Ισπανία
- Illes Balears
- Πετρέλαιο κίνησης
Τιμή πετρελαίου κίνησης στην επαρχία Illes Balears σήμερα
Παρακολούθηση στις Τιμές μου:
Πετρέλαιο κίνησης σε κάθε πόλη της επαρχίας Illes Balears, από τη φθηνότερη
| Πόλη | Πρατήρια | Από | Διάμεση | έναντι επαρχίας |
|---|---|---|---|---|
| Sa Pobla | 4 | 1,775 | 1,780 | 21,9 ¢ |
| Binissalem | 2 | 1,765 | 1,882 | 11,7 ¢ |
| Campos | 4 | 1,839 | 1,919 | 8,0 ¢ |
| Sóller | 2 | 1,899 | 1,949 | 5,0 ¢ |
| Marratxí | 5 | 1,897 | 1,959 | 4,0 ¢ |
| Sant Lluís | 2 | 1,899 | 1,969 | 3,0 ¢ |
| Capdepera | 2 | 1,978 | 1,984 | 1,5 ¢ |
| Valldemossa | 2 | 1,979 | 1,984 | 1,5 ¢ |
| Pollença | 3 | 1,799 | 1,985 | 1,4 ¢ |
| Calvià | 9 | 1,929 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Ciutadella de Menorca | 5 | 1,959 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Sant Llorenç des Cardassar | 3 | 1,978 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Santa Eugènia | 1 | 1,989 | 1,989 | 1,0 ¢ |
| Esporles | 1 | 1,993 | 1,993 | 0,6 ¢ |
| Son Servera | 1 | 1,998 | 1,998 | ίδια |
| Artà | 3 | 1,999 | 1,999 | ίδια |
| Inca | 7 | 1,775 | 1,999 | ίδια |
| Llucmajor | 6 | 1,998 | 1,999 | ίδια |
| Muro | 3 | 1,839 | 1,999 | ίδια |
| Palma de Mallorca | 58 | 1,859 | 1,999 | ίδια |
| Santa Margalida | 4 | 1,799 | 1,999 | ίδια |
| Sineu | 2 | 1,989 | 2,004 | 0,5 ¢ |
| Andratx | 2 | 1,999 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Eivissa | 8 | 1,929 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Lloseta | 2 | 1,989 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Sant Joan de Labritja | 1 | 2,009 | 2,009 | 1,0 ¢ |
| Manacor | 10 | 1,899 | 2,014 | 1,5 ¢ |
| Santa María del Camí | 2 | 1,999 | 2,014 | 1,5 ¢ |
| Mahón | 9 | 1,899 | 2,019 | 2,0 ¢ |
| Sant Joan | 1 | 2,019 | 2,019 | 2,0 ¢ |
| Alcúdia | 4 | 1,995 | 2,024 | 2,5 ¢ |
| Felanitx | 6 | 1,899 | 2,024 | 2,5 ¢ |
| Llubí | 1 | 2,025 | 2,025 | 2,6 ¢ |
| Escorca | 1 | 2,029 | 2,029 | 3,0 ¢ |
| Montuïri | 1 | 2,029 | 2,029 | 3,0 ¢ |
| Santanyí | 5 | 2,019 | 2,029 | 3,0 ¢ |
| Petra | 2 | 2,029 | 2,034 | 3,5 ¢ |
| Algaida | 1 | 2,035 | 2,035 | 3,6 ¢ |
| Alaró | 1 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Porreres | 1 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Sant Antoni de Portmany | 6 | 1,879 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Sant Josep de sa Talaia | 2 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Santa Eulalia del Río | 5 | 1,884 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Sencelles | 1 | 2,039 | 2,039 | 4,0 ¢ |
| Ses Salines | 2 | 2,019 | 2,044 | 4,5 ¢ |
| Campanet | 1 | 2,049 | 2,049 | 5,0 ¢ |
| Vilafranca de Bonany | 1 | 2,049 | 2,049 | 5,0 ¢ |
| Alaior | 3 | 2,059 | 2,059 | 6,0 ¢ |
| Formentera | 2 | 2,039 | 2,061 | 6,2 ¢ |
| Bunyola | 1 | 2,069 | 2,069 | 7,0 ¢ |
| Ferreries | 1 | 2,079 | 2,079 | 8,0 ¢ |
| Es Mercadal | 2 | 2,069 | 2,094 | 9,5 ¢ |
“Έναντι επαρχίας”: η διάμεση τιμή για πετρέλαιο κίνησης στην πόλη σε σύγκριση με τη διάμεση τιμή της επαρχίας Illes Balears (1,999 €).
Φθηνότερες τιμές για πετρέλαιο κίνησης σήμερα
Τα βέλη συγκρίνουν με τη διάμεση τιμή της επαρχίας Illes Balears (1,999 €)
-
Eroski24ωρο 1,76523,4 ¢
-
Eroski24ωρο 1,77522,4 ¢
-
Plenergy24ωρο
1,77522,4 ¢
-
Plenergy24ωρο
1,77522,4 ¢
-
Ballenoil24ωρο
1,78521,4 ¢
-
Just Fuel24ωρο
1,79920,0 ¢
-
Just Fuel24ωρο
1,79920,0 ¢
-
Autonetoil24ωρο 1,82917,0 ¢
- Economic Fuel24ωρο 1,83916,0 ¢
-
Just Fuel24ωρο
1,83916,0 ¢
Πετρέλαιο κίνησης: οι τελευταίοι 12 μήνες
Σήμερα 214 πρατήρια στην επαρχία Illes Balears πουλάνε πετρέλαιο κίνησης: η διάμεση τιμή είναι 1,999 € και η χαμηλότερη 1,765 €. Αυτό είναι 2,0 λεπτά λιγότερο από ό,τι πριν από μία εβδομάδα (2,019 €). Πριν από ένα χρόνο η τιμή ήταν 1,489 €, 51,0 λεπτά χαμηλότερη από τη σημερινή. Η διάμεση τιμή για πετρέλαιο κίνησης εδώ είναι 1,999 €, 8,0 λεπτά πάνω από τη διάμεση τιμή της Ισπανίας. Η φθηνότερη τιμή για πετρέλαιο κίνησης είναι στο πρατήριο Eroski στην πόλη Binissalem (1,765 €).
Τιμή πετρελαίου κίνησης στην Ισπανία σήμερα →
Όλα τα καύσιμα και τα πρατήρια στην επαρχία Illes Balears →
Πετρέλαιο κίνησης: τι είναι; →
Ερωτήσεις
Πού είναι σήμερα η φθηνότερη τιμή για πετρέλαιο κίνησης στην επαρχία Illes Balears;
Στο πρατήριο Eroski, Carretera Ma-13 A, Esquina Cami Agua km s/n, Binissalem: 1,765 € ανά λίτρο.
Είναι τα καύσιμα στην επαρχία Illes Balears φθηνότερα από την υπόλοιπη Ισπανία;
Πετρέλαιο κίνησης: διάμεση τιμή 1,999 € στην επαρχία Illes Balears και 1,919 € στην Ισπανία.
Πόσο συχνά ενημερώνονται οι τιμές;
Κάθε 30 λεπτά, από τα ανοιχτά δεδομένα του Υπουργείου Οικολογικής Μετάβασης της Ισπανίας.