1. Espanya
  2. Santa Cruz de Tenerife
  3. El Sauzal
  4. Gasoil

Gasoil al Sauzal avui: mínim 1,729 €

Revisat fa 14 min5 benzineresMediana 1,739 €
Preu més baix per a gasoil ara 1,729€ Repsol · Autopista Tf-5 km 22,5
Com arribar-hi Comparteix WhatsApp Oberta · tanca 22:00
Mediana al Sauzal1,739 €5 benzineres
Santa Cruz de Tenerife1,729 €1,0 ¢
Espanya1,919 €18,0 ¢
Estalvi en 50 L1,00 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb gasoil al Sauzal, de la més barata a la més cara

  1. Repsol 1,7291,0 ¢ Autopista Tf-5 km 22,5Oberta · tanca 22:00
  2. BP 1,739mediana Carretera General del Norte km 20,65Oberta · tanca 23:00
  3. Cepsa 1,739mediana Cr Tf-172, 0,9Oberta · tanca 22:00
  4. Disa 1,7491,0 ¢ Carretera Gral del Norte km 20,400Oberta · tanca 22:00
  5. Disa 1,7491,0 ¢ Carrera General del Norte, 20,450Oberta · tanca 22:00

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana al Sauzal (1,739 €).

Evolució del preu: Gasoil

1,651,701,751,801,851,901,9514 de set.29 de set.14 d’oct.EspanyaSanta Cruz de TenerifeEl Sauzal
El SauzalSanta Cruz de TenerifeEspanya
Preu més baix ara
1,729 € · Repsol
Preu més alt ara
1,749 € · Disa, Carrera General del Norte, 20,450
Màxim de 30 dies (mediana)
1,739 € · 30 de set.
Obertes 24 hores
0 de 5

A El Sauzal hi ha 5 benzineres que venen gasoil. 3 d’elles cobren 1,739 € o menys, sobretot Repsol, BP i Cepsa. Les benzineres Disa cobren entre 1,749 € i 1,749 €. Omplir un dipòsit de 50 litres a la benzinera més barata en lloc de fer-ho a la més cara estalvia 1,00 €.

La mediana al Sauzal (1,739 €) està 1,0 cèntims per sobre de la mediana provincial (Santa Cruz de Tenerife). Està 18,0 cèntims per sota de la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a gasoil ha pujat dels 1,639 € als 1,739 €. A San Cristóbal de la Laguna, a 10 km, el preu per a gasoil és més baix: mínim 1,659 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a gasoil al Sauzal?

A Repsol, Autopista Tf-5 km 22,5: 1,729 € per litre, comprovat fa 14 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres al Sauzal?

Entre 86,45 € a la benzinera més barata i 87,45 € a la més cara.

Quines benzineres amb gasoil al Sauzal estan obertes 24 hores?

Cap. Consulta l’horari de cada benzinera a la llista.

El Sauzal: hi ha preus més baixos per a gasoil a prop?

Sí: a San Cristóbal de la Laguna, a 10 km, el preu mínim per a gasoil és 1,659 €.

Amb quin nom es ven gasoil a les benzineres d’Espanya?

«Gasóleo A» (de vegades «Diésel»). És el mateix gasoil B7 que es ven a la resta de la UE.

Més al Sauzal i els voltants