1. Espainia
  2. Santa Cruz de Tenerife
  3. El Sauzal
  4. Gasolioa

Gasolioa El Sauzal udalerrian gaur: gutxienez 1,729 €

Duela 25 min egiaztatua5 gasolindegiMediana 1,739 €
Orain, gasolio merkeena 1,729€ Repsol · Autopista Tf-5 km 22,5
Nola iritsi Partekatu WhatsApp Irekita 22:00 arte
Mediana El Sauzal udalerrian1,739 €5 gasolindegi
Santa Cruz de Tenerife1,729 €1,0 ¢
Espainia1,918 €17,9 ¢
Aurrezkia 50 litrotan1,00 €merkeena eta garestiena alderatuta

El Sauzal udalerriko gasolindegi guztiak (gasolio), merkeenetik hasita

  1. Repsol 1,7291,0 ¢ Autopista Tf-5 km 22,5Irekita 22:00 arte
  2. BP 1,739mediana Carretera General del Norte km 20,65Irekita 23:00 arte
  3. Cepsa 1,739mediana Cr Tf-172, 0,9Irekita 22:00 arte
  4. Disa 1,7491,0 ¢ Carretera Gral del Norte km 20,400Irekita 22:00 arte
  5. Disa 1,7491,0 ¢ Carrera General del Norte, 20,450Irekita 22:00 arte

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek El Sauzal udalerriko medianarekin (1,739 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Gasolioa

1,651,701,751,801,851,901,9514 ira.29 ira.14 urr.EspainiaSanta Cruz de TenerifeEl Sauzal
El SauzalSanta Cruz de TenerifeEspainia
Merkeena orain
1,729 € · Repsol
Garestiena orain
1,749 € · Disa, Carrera General del Norte, 20,450
30 eguneko maximoa (mediana)
1,739 € · 30 ira.
24 orduz irekita
0 / 5

El Sauzal udalerrian 5 gasolindegik saltzen dute gasolio erregaia. Horietako 3 gasolindegitan prezioa 1,739 € edo gutxiago da; gehienak Repsol, BP eta Cepsa markakoak dira. Disa markako gasolindegietan prezioa 1,749 € eta 1,749 € artean dago. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 1,00 € aurrezten dira.

El Sauzal udalerriko mediana (1,739 €) Santa Cruz de Tenerife probintziakoa baino 1,0 zentimo altuagoa da. Hori Espainiako mediana baino 17,9 zentimo baxuagoa da. Azken 31 egunetan, hemen gasolio prezioa igo egin da: lehen 1,639 €, orain 1,739 €. Gasolio prezioa baxuagoa da San Cristóbal de La Laguna udalerrian (10 km-ra): merkeena 1,659 € da.

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur gasolio merkeena El Sauzal udalerrian?

Repsol gasolindegian, Autopista Tf-5 km 22,5: 1,729 € litroko, duela 25 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak El Sauzal udalerrian?

86,45 € gasolindegi merkeenean eta 87,45 € garestienean.

El Sauzal udalerrian gasolio erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

Bat ere ez. Begiratu zerrendako gasolindegi bakoitzaren ordutegia.

El Sauzal inguruan baxuagoa al da gasolio prezioa?

Bai: San Cristóbal de La Laguna udalerrian, 10 km-ra, gasolio merkeena 1,659 € da.

Zer izen du gasolio erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Gasóleo A» (batzuetan «Diésel»). EBko gainerako herrialdeetan saltzen den B7 gasolio bera da.

Gehiago El Sauzal inguruan