1. Espanya
  2. Bizkaia
  3. Zamudio
  4. Benzina 95

Benzina 95 a Zamudio avui: mínim 1,684 €

Revisat fa 2 min3 benzineresMediana 1,685 €
Preu més baix per a benzina 95 ara 1,684€ Gasolinera Zamudio · Carretera N 637 km 4,4
Mediana a Zamudio1,685 €3 benzineres
Bizkaia1,855 €17,0 ¢
Espanya1,809 €12,4 ¢
Estalvi en 50 L1,25 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb benzina 95 a Zamudio, de la més barata a la més cara

  1. Gasolinera ZamudioTancada · obre avui 06:00 1,684mediana Carretera N 637 km 4,4
  2. Petroprix24 h 1,685mediana Poligono Ugaldeguren, 25
  3. Z2oilTancada · obre avui 06:00 1,7092,4 ¢ Poligono la Cruz P-2, 7

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana a Zamudio (1,685 €).

Evolució del preu: Benzina 95

1,701,751,801,851,901,952,002,0514 de set.29 de set.14 d’oct.EspanyaBizkaiaZamudio
ZamudioBizkaiaEspanya
Preu més baix ara
1,684 € · Gasolinera Zamudio
Preu més alt ara
1,709 € · Z2oil, Poligono la Cruz P-2, 7
Màxim de 30 dies (mediana)
1,855 € · 16 de set.
Obertes 24 hores
1 de 3

A Zamudio hi ha 3 benzineres que venen benzina 95. 2 d’elles cobren 1,694 € o menys, sobretot Petroprix. Omplir un dipòsit de 50 litres a la benzinera més barata en lloc de fer-ho a la més cara estalvia 1,25 €.

La mediana a Zamudio (1,685 €) està 17,0 cèntims per sota de la mediana provincial (Bizkaia). Està 12,4 cèntims per sota de la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a benzina 95 ha baixat dels 1,795 € als 1,685 €. El 16 de set. va arribar al màxim: 1,855 €. A Larrabetzu, a 5,1 km, el preu per a benzina 95 és més baix: mínim 1,659 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a benzina 95 a Zamudio?

A Gasolinera Zamudio, Carretera N 637 km 4,4: 1,684 € per litre, comprovat fa 2 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres a Zamudio?

Entre 84,20 € a la benzinera més barata i 85,45 € a la més cara.

Quines benzineres amb benzina 95 a Zamudio estan obertes 24 hores?

1 de 3: Petroprix.

Zamudio: hi ha preus més baixos per a benzina 95 a prop?

Sí: a Larrabetzu, a 5,1 km, el preu mínim per a benzina 95 és 1,659 €.

Amb quin nom es ven benzina 95 a les benzineres d’Espanya?

«Sin plomo 95» o «Gasolina 95»: benzina sense plom normal (E5), la que en català s’anomena «sense plom 95».

Més a Zamudio i els voltants