1. Espanja
  2. Bizkaia
  3. Zamudio
  4. Bensiini 95

Zamudio: Bensiini 95 tänään alkaen 1,684 €

Tarkistettu 18 min sitten3 huoltoasemaaMediaani 1,685 €
Halvin bensiini 95 nyt 1,684€ Gasolinera Zamudio · Carretera N 637 km 4,4
Mediaani: Zamudio1,685 €3 huoltoasemaa
Bizkaia1,855 €17,0 ¢
Espanja1,809 €12,4 ¢
Säästö 50 litrasta1,25 €halvin vs. kallein

Zamudio: kaikki huoltoasemat (bensiini 95), halvin ensin

  1. Gasolinera ZamudioSuljettu · avautuu tänään klo 06:00 1,684mediaani Carretera N 637 km 4,4
  2. Petroprix24 h 1,685mediaani Poligono Ugaldeguren, 25
  3. Z2oilSuljettu · avautuu tänään klo 06:00 1,7092,4 ¢ Poligono la Cruz P-2, 7

Hinnat: Espanjan ekologisen siirtymän ministeriö. Nuolet vertaavat paikkakunnan Zamudio mediaaniin (1,685 €).

1,701,751,801,851,901,952,002,0514 syys29 syys14 lokaEspanjaBizkaiaZamudio
ZamudioBizkaiaEspanja
Halvin nyt
1,684 € · Gasolinera Zamudio
Kallein nyt
1,709 € · Z2oil, Poligono la Cruz P-2, 7
30 päivän huippu (mediaani)
1,855 € · 16 syys
Auki ympäri vuorokauden
1/3

Paikkakunnalla Zamudio bensiini 95 on myynnissä 3 huoltoasemalla. 2 niistä myy hintaan 1,694 € tai alle, pääasiassa Petroprix. 50 litran tankin täyttäminen halvimmalla huoltoasemalla kalleimman sijaan säästää 1,25 €.

Mediaanihinta paikkakunnalla Zamudio (1,685 €) on 17,0 senttiä alempi kuin mediaani provinssissa Bizkaia. Se on 12,4 senttiä alle Espanjan mediaanin. Viimeisten 31 päivän aikana bensiini 95 on halventunut täällä 1,795 eurosta 1,685 euroon. Korkeimmillaan hinta oli 1,855 € (16 syys). Bensiini 95 on halvempaa paikkakunnalla Larrabetzu, 5,1 km:n päässä, alkaen 1,659 €.

Kumppanipaikka · varattu

Ensimmäistä kertaa tankkaamassa Espanjassa?

Gasóleo A
Diesel (B7), sama kuin kotona
Sin plomo 95
Tavallinen lyijytön bensiini (E5)
Sin plomo 98
Lyijytön superbensiini (E5)
GLP
LPG / nestekaasu

Monilla itsepalveluasemilla maksetaan kortilla mittarilla tai kassalla ennen tankkausta.

Näin tankkaat Espanjassa →

Kysymyksiä

Missä bensiini 95 on tänään halvinta paikkakunnalla Zamudio?

Huoltoasemalla Gasolinera Zamudio, Carretera N 637 km 4,4: 1,684 € litralta, tarkistettu 18 minuuttia sitten.

Paljonko 50 litran tankin täyttäminen maksaa paikkakunnalla Zamudio?

Halvimmalla huoltoasemalla 84,20 € ja kalleimmalla 85,45 €.

Mitkä huoltoasemat paikkakunnalla Zamudio ovat auki ympäri vuorokauden (bensiini 95)?

3 asemasta 1 on auki: Petroprix.

Onko bensiini 95 halvempaa lähellä paikkakuntaa Zamudio?

Kyllä: paikkakunnalla Larrabetzu, 5,1 km:n päässä, bensiini 95 maksaa alkaen 1,659 €.

Mikä on bensiini 95 espanjaksi?

”Sin plomo 95” tai ”Gasolina 95”: tavallinen lyijytön bensiini (E5), vastaa Suomen 95-bensiiniä.

Lisää lähistöltä: Zamudio