1. Spanja
  2. Bizkaia
  3. Zamudio
  4. Petrol 95

Petrol 95 f’Zamudio illum: minn 1.684 €

Iċċekkjat 26 min ilu3 pompiMedjan 1.685 €
L-irħas petrol 95 issa 1.684€ Gasolinera Zamudio · Carretera N 637 km 4,4
Medjan ta’ Zamudio1.685 €3 pompi
Bizkaia1.855 €17.0 ¢
Spanja1.809 €12.4 ¢
Iffranka fuq 50 L1.25 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ petrol 95 f’Zamudio, l-irħas l-ewwel

  1. Gasolinera ZamudioMagħluqa · tiftaħ: illum, 06:00 1.684medjan Carretera N 637 km 4,4
  2. Petroprix24 h 1.685medjan Poligono Ugaldeguren, 25
  3. Z2oilMagħluqa · tiftaħ: illum, 06:00 1.7092.4 ¢ Poligono la Cruz P-2, 7

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Zamudio (1.685 €).

Xejra tal-prezz: Petrol 95

1.701.751.801.851.901.952.002.0514 Set29 Set14 OttSpanjaBizkaiaZamudio
ZamudioBizkaiaSpanja
L-irħas issa
1.684 € · Gasolinera Zamudio
L-għola issa
1.709 € · Z2oil, Poligono la Cruz P-2, 7
L-ogħla f’30 jum (medjan)
1.855 € · 16 Set
Miftuħin 24 siegħa
1 minn 3

3 pompi tal-petrol f’Zamudio ibigħu petrol 95. 2 minnhom jitolbu 1.694 € jew inqas, l-aktar Petroprix. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 1.25 €.

Il-medjan f’Zamudio (1.685 €) huwa 17.0 ċenteżmi inqas mill-medjan tal-provinċja ta’ Bizkaia. Dan huwa 12.4 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, petrol 95 hawn niżel minn 1.795 € għal 1.685 €. L-ogħla prezz kien 1.855 € (16 Set). Petrol 95 huwa orħos f’Larrabetzu, 5.1 km ’il bogħod, minn 1.659 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas petrol 95 f’Zamudio illum?

Għand Gasolinera Zamudio, Carretera N 637 km 4,4: 1.684 € kull litru, iċċekkjat 26 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Zamudio?

Bejn 84.20 € fl-irħas pompa tal-petrol u 85.45 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu petrol 95 f’Zamudio huma miftuħin 24 siegħa?

1 minn 3: Petroprix.

Hemm petrol 95 orħos qrib Zamudio?

Iva: f’Larrabetzu, 5.1 km ’il bogħod, hemm petrol 95 minn 1.659 €.

X’jismu petrol 95 fi Spanja?

“Sin plomo 95” jew “Gasolina 95”: petrol bla ċomb normali (E5), bħall-petrol 95 f’Malta.

Aktar madwar Zamudio