1. Espanya
  2. Barcelona
  3. Sant Celoni
  4. Gasoil renovable

Gasoil renovable a Sant Celoni avui: mínim 2,099 €

Revisat fa 16 min2 benzineresMediana 2,099 €
Preu més baix per a gasoil renovable ara 2,099€ Repsol · Carretera C-35 km 55,100
Com arribar-hi Comparteix WhatsApp Oberta · tanca 23:00
Mediana a Sant Celoni2,099 €2 benzineres
Barcelona2,065 €3,4 ¢
Espanya2,075 €2,4 ¢
Estalvi en 50 L0,00 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb gasoil renovable a Sant Celoni, de la més barata a la més cara

  1. Repsol 2,099mediana Carretera C-35 km 55,100Oberta · tanca 23:00
  2. Repsol 2,099mediana Carretera Comarcal 251 km 26,300Oberta · tanca 23:00

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana a Sant Celoni (2,099 €).

Evolució del preu: Gasoil renovable

2,052,102,1513 de set.28 de set.13 d’oct.EspanyaBarcelonaSant Celoni
Sant CeloniBarcelonaEspanya
Preu més baix ara
2,099 € · Repsol
Preu més alt ara
2,099 € · Repsol, Carretera Comarcal 251 km 26,300
Màxim de 30 dies (mediana)
2,159 € · 22 de set.
Obertes 24 hores
0 de 2

A Sant Celoni hi ha 2 benzineres que venen gasoil renovable.

La mediana a Sant Celoni (2,099 €) està 3,4 cèntims per sobre de la mediana provincial (Barcelona). Està 2,4 cèntims per sobre de la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a gasoil renovable ha pujat dels 2,029 € als 2,099 €. El 22 de set. va arribar al màxim: 2,159 €. A Pineda de Mar, a 16 km, el preu per a gasoil renovable és més baix: mínim 1,799 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a gasoil renovable a Sant Celoni?

A Repsol, Carretera C-35 km 55,100: 2,099 € per litre, comprovat fa 16 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres a Sant Celoni?

Entre 104,95 € a la benzinera més barata i 104,95 € a la més cara.

Quines benzineres amb gasoil renovable a Sant Celoni estan obertes 24 hores?

Cap. Consulta l’horari de cada benzinera a la llista.

Sant Celoni: hi ha preus més baixos per a gasoil renovable a prop?

Sí: a Pineda de Mar, a 16 km, el preu mínim per a gasoil renovable és 1,799 €.

Amb quin nom es ven gasoil renovable a les benzineres d’Espanya?

«Diésel renovable» o «HVO»: gasoil renovable que serveix per a qualsevol cotxe dièsel.

Més a Sant Celoni i els voltants

Marques a Sant Celoni