1. Ispanija
  2. Barcelona
  3. Sant Celoni
  4. Atsinaujinantis dyzelinas

Atsinaujinantis dyzelinas vietovėje Sant Celoni šiandien: nuo 2,099 €

Patikrinta prieš 7 min.2 degalinėsMediana 2,099 €
Mažiausia kaina dabar (atsinaujinantis dyzelinas) 2,099€ Repsol · Carretera C-35 km 55,100
Maršrutas Bendrinti WhatsApp Atvira iki 23:00
Mediana vietovėje Sant Celoni2,099 €2 degalinės
Barcelona2,065 €3,4 ¢
Ispanija2,075 €2,4 ¢
Sutaupymas pilant 50 l0,00 €pigiausia ir brangiausia

Visos degalinės vietovėje Sant Celoni (atsinaujinantis dyzelinas), nuo pigiausios

  1. Repsol 2,099mediana Carretera C-35 km 55,100Atvira iki 23:00
  2. Repsol 2,099mediana Carretera Comarcal 251 km 26,300Atvira iki 23:00

Kainos iš Ispanijos ekologinės pertvarkos ministerijos. Rodyklės rodo palyginimą su vietovės Sant Celoni mediana (2,099 €).

Atsinaujinantis dyzelinas: kainos tendencija

2,052,102,1513 rugs.28 rugs.13 spal.IspanijaBarcelonaSant Celoni
Sant CeloniBarcelonaIspanija
Pigiausia dabar
2,099 € · Repsol
Brangiausia dabar
2,099 € · Repsol, Carretera Comarcal 251 km 26,300
30 dienų maksimumas (mediana)
2,159 € · 22 rugs.
Atviros visą parą
0 iš 2

Vietovėje Sant Celoni veikia 2 degalinės, kuriose yra atsinaujinantis dyzelinas.

Mediana vietovėje Sant Celoni (2,099 €) yra 3,4 cento didesnė nei provincijos Barcelona mediana. Tai 2,4 cento daugiau nei Ispanijos mediana. Per pastarąsias 31 d. atsinaujinantis dyzelinas čia pabrango nuo 2,029 € iki 2,099 €. Didžiausia kaina buvo 2,159 € (22 rugs.). Vietovėje Pineda de Mar, už 16 km, atsinaujinantis dyzelinas kainuoja mažiau – nuo 1,799 €.

Partnerio vieta · rezervuota

Pirmą kartą pilate degalus Ispanijoje?

Gasóleo A
Dyzelinas (B7), toks pat kaip namuose
Sin plomo 95
Įprastas bešvinis benzinas (E5)
Sin plomo 98
Super bešvinis benzinas (E5)
GLP
LPG / suskystintosios dujos

Daugelyje savitarnos degalinių mokama kortele prie kolonėlės arba kasoje prieš pilant degalus.

Kaip pilti degalus Ispanijoje →

Klausimai

Kur šiandien pigiausiai kainuoja atsinaujinantis dyzelinas vietovėje Sant Celoni?

Degalinėje Repsol, Carretera C-35 km 55,100: 2,099 € už litrą, patikrinta prieš 7 minutes.

Kiek kainuoja pripildyti 50 l baką vietovėje Sant Celoni?

Nuo 104,95 € pigiausioje iki 104,95 € brangiausioje degalinėje.

Atsinaujinantis dyzelinas vietovėje Sant Celoni: kurios degalinės atviros visą parą?

Nė viena. Patikrinkite kiekvienos sąraše esančios degalinės darbo laiką.

Ar netoli vietovės Sant Celoni atsinaujinantis dyzelinas kainuoja mažiau?

Taip: vietovėje Pineda de Mar, už 16 km, atsinaujinantis dyzelinas kainuoja nuo 1,799 €.

Kaip Ispanijoje vadinasi atsinaujinantis dyzelinas?

“Diésel renovable” arba “HVO”: atsinaujinantis dyzelinas, tinkantis bet kuriam dyzeliniam automobiliui.

Daugiau vietovės Sant Celoni apylinkėse

Prekių ženklai vietovėje Sant Celoni