1. Španija
  2. Alicante
  3. Ondara
  4. Dizel premium

Dizel premium v kraju Ondara danes: od 1,999 €

Preverjeno pred 15 min2 bencinska servisaMediana 2,002 €
Najceneje zdaj: dizel premium 1,999€ Carrefour · Calle Els Poblets, 10
Navigacija Deli WhatsApp Odprto 24 ur na dan
Mediana: Ondara2,002 €2 bencinska servisa
Alicante1,999 €enako
Španija2,009 €0,7 ¢
Prihranek pri 50 l0,30 €najcenejši proti najdražjemu

Vsi bencinski servisi v kraju Ondara (dizel premium), najprej najcenejši

  1. Carrefour24 h 1,999mediana Calle Els Poblets, 10
  2. RepsolZaprto · odpre danes ob 06:00 2,005mediana Carretera N-332 km 198

Cene španskega ministrstva za ekološki prehod. Puščice kažejo razliko glede na mediano v kraju Ondara (2,002 €).

Dizel premium: gibanje cene

1,952,002,0514 sep.29 sep.14 okt.ŠpanijaAlicanteOndara
OndaraAlicanteŠpanija
Najceneje zdaj
1,999 € · Carrefour
Najdražje zdaj
2,005 € · Repsol, Carretera N-332 km 198
Najvišja v 30 dneh (mediana)
2,052 € · 25 sep.
Odprto 24 ur na dan
1 od 2

2 bencinska servisa v kraju Ondara prodajata dizel premium. Če 50-litrski rezervoar napolnite na najcenejšem namesto na najdražjem bencinskem servisu, prihranite 0,30 €.

Mediana v kraju Ondara (2,002 €) je enaka kot v pokrajini Alicante. To je 0,7 centa pod mediano v Španiji. V zadnjih 31 dneh se je cena za dizel premium tukaj zvišala z 1,954 € na 2,002 €. Najvišja cena je bila 2,052 € na dan 25 sep. Dizel premium je cenejši v kraju Benissa, 14 km stran: od 1,849 €.

Mesto za partnerja · rezervirano

Prvič točite gorivo v Španiji?

Gasóleo A
Dizel (B7), enak kot doma
Sin plomo 95
Navadni neosvinčeni bencin (E5)
Sin plomo 98
Neosvinčeni bencin z višjim oktanskim številom (E5)
GLP
Avtoplin (UNP, LPG)

Na mnogih samopostrežnih bencinskih servisih plačate s kartico na točilnem mestu ali na blagajni, preden natočite.

Kako točiti gorivo v Španiji →

Vprašanja

Kje danes najceneje natočim dizel premium v kraju Ondara?

Na bencinskem servisu Carrefour, Calle Els Poblets, 10: 1,999 € za liter, preverjeno pred 15 minutami.

Koliko stane polnjenje 50-litrskega rezervoarja v kraju Ondara?

Med 99,95 € na najcenejšem in 100,25 € na najdražjem bencinskem servisu.

Kateri bencinski servisi z gorivom dizel premium v kraju Ondara so odprti 24 ur na dan?

1 od 2: Carrefour.

Ali je cena za dizel premium v okolici kraja Ondara nižja?

Da: v kraju Benissa, 14 km stran, je cena za dizel premium od 1,849 €.

Kako se v Španiji imenuje dizel premium?

“Gasóleo Premium”, “Diésel e+” ali podobna imena posameznih znamk: dizel z dodatnimi aditivi.

Več v okolici: Ondara

Znamke v kraju Ondara