1. Spanja
  2. Alicante
  3. Ondara
  4. Diesel premium

Diesel premium f’Ondara illum: minn 1.999 €

Iċċekkjat 30 min ilu2 pompiMedjan 2.002 €
L-irħas diesel premium issa 1.999€ Carrefour · Calle Els Poblets, 10
Direzzjonijiet Aqsam WhatsApp Miftuħa 24 siegħa
Medjan ta’ Ondara2.002 €2 pompi
Alicante1.999 €l-istess
Spanja2.009 €0.7 ¢
Iffranka fuq 50 L0.30 €l-irħas kontra l-għola

Il-pompi kollha ta’ diesel premium f’Ondara, l-irħas l-ewwel

  1. Carrefour24 h 1.999medjan Calle Els Poblets, 10
  2. RepsolMagħluqa · tiftaħ: illum, 06:00 2.005medjan Carretera N-332 km 198

Prezzijiet mill-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika. Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Ondara (2.002 €).

Xejra tal-prezz: Diesel premium

1.952.002.0514 Set29 Set14 OttSpanjaAlicanteOndara
OndaraAlicanteSpanja
L-irħas issa
1.999 € · Carrefour
L-għola issa
2.005 € · Repsol, Carretera N-332 km 198
L-ogħla f’30 jum (medjan)
2.052 € · 25 Set
Miftuħin 24 siegħa
1 minn 2

2 pompi tal-petrol f’Ondara ibigħu diesel premium. Jekk timla tank ta’ 50 litru fl-irħas pompa tal-petrol minflok fl-għola waħda, tiffranka 0.30 €.

Il-medjan f’Ondara (2.002 €) huwa l-istess bħal dak tal-provinċja ta’ Alicante. Dan huwa 0.7 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. Fl-aħħar 31 jum, diesel premium hawn tela’ minn 1.954 € għal 2.002 €. L-ogħla prezz kien 2.052 € (25 Set). Diesel premium huwa orħos f’Benissa, 14 km ’il bogħod, minn 1.849 €.

Spazju għal sieħeb · riżervat

L-ewwel darba timla l-fjuwil fi Spanja?

Gasóleo A
Diesel (B7), l-istess bħal f’pajjiżek
Sin plomo 95
Petrol regolari bla ċomb (E5)
Sin plomo 98
Super bla ċomb (E5)
GLP
LPG / autogas

F’ħafna pompi self-service tħallas mal-pompa bil-kard, jew fil-kaxxa qabel ma timla.

Kif timla l-fjuwil fi Spanja →

Mistoqsijiet

Fejn hu l-irħas diesel premium f’Ondara illum?

Għand Carrefour, Calle Els Poblets, 10: 1.999 € kull litru, iċċekkjat 30 minuta ilu.

Kemm jiswa biex timla tank ta’ 50 litru f’Ondara?

Bejn 99.95 € fl-irħas pompa tal-petrol u 100.25 € fl-għola waħda.

Liema pompi tal-petrol li jbigħu diesel premium f’Ondara huma miftuħin 24 siegħa?

1 minn 2: Carrefour.

Hemm diesel premium orħos qrib Ondara?

Iva: f’Benissa, 14 km ’il bogħod, hemm diesel premium minn 1.849 €.

X’jismu diesel premium fi Spanja?

“Gasóleo Premium”, “Diésel e+” jew ismijiet simili tad-ditti: diesel b’addittivi żejda.

Aktar madwar Ondara