1. Spanje
  2. Illes Balears
  3. Felanitx
  4. Super 98

Super 98 in Felanitx vandaag: vanaf € 1,979

1 min geleden gecontroleerd4 tankstationsMediaan € 2,004
Goedkoopste Super 98 nu 1,979€ Repsol · Carretera Campos km 11,1
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 22:00
Mediaan Felanitx2,004 €4 tankstations
Illes Balears2,005 €gelijk
Spanje1,969 €3,5 ¢
Besparing op 50 l2,50 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met Super 98 in Felanitx, goedkoopste eerst

  1. Repsol 1,9792,5 ¢ Carretera Campos km 11,1Open tot 22:00
  2. Petronor24 uur 1,9891,5 ¢ Cr Pm-401, 0,4
  3. BP 2,0191,5 ¢ Cr Pm-510, 12,1Open tot 21:00
  4. Repsol 2,0292,5 ¢ Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200Open tot 22:00

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Felanitx (€ 2,004).

Prijsverloop Super 98

1,952,002,052,102,152,2013 sep28 sep13 oktSpanjeIlles BalearsFelanitx
FelanitxIlles BalearsSpanje
Nu het goedkoopst
1,979 € · Repsol
Nu het duurst
2,029 € · Repsol, Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
2,189 € · 28 sep
24 uur per dag open
1 van 4

4 tankstations in Felanitx verkopen Super 98. 2 daarvan vragen € 1,989 of minder, vooral Repsol en Petronor. De tankstations van BP en Repsol vragen tussen € 2,019 en € 2,029. Wie een tank van 50 liter vult bij het goedkoopste tankstation in plaats van het duurste, bespaart € 2,50.

De mediaan in Felanitx (€ 2,004) is gelijk aan die van de provincie Illes Balears. Dat is 3,5 cent boven de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is Super 98 hier gedaald van € 2,154 naar € 2,004. Het hoogste punt was € 2,189 op 28 sep. In Manacor, op 13 km afstand, is Super 98 goedkoper: vanaf € 1,969.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is Super 98 vandaag het goedkoopst in Felanitx?

Bij Repsol, Carretera Campos km 11,1: € 1,979 per liter, één minuut geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Felanitx?

Tussen € 98,95 bij het goedkoopste tankstation en € 101,45 bij het duurste.

Welke tankstations met Super 98 in Felanitx zijn 24 uur per dag open?

1 van de 4: Petronor.

Is Super 98 goedkoper in de buurt van Felanitx?

Ja: in Manacor, op 13 km afstand, is Super 98 te koop vanaf € 1,969.

Hoe heet Super 98 in Spanje?

“Sin plomo 98” of “Gasolina 98”: loodvrije superbenzine (E5), zoals Super 98 in Nederland en België.

Meer rond Felanitx