1. Spanje
  2. Illes Balears
  3. Felanitx
  4. Hernieuwbare diesel

Hernieuwbare diesel in Felanitx vandaag: vanaf € 2,105

1 min geleden gecontroleerd2 tankstationsMediaan € 2,117
Goedkoopste hernieuwbare diesel nu 2,105€ Repsol · Carretera Campos km 11,1
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 22:00
Mediaan Felanitx2,117 €2 tankstations
Illes Balears2,129 €1,2 ¢
Spanje2,075 €4,2 ¢
Besparing op 50 l1,20 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met hernieuwbare diesel in Felanitx, goedkoopste eerst

  1. Repsol 2,1051,2 ¢ Carretera Campos km 11,1Open tot 22:00
  2. Repsol 2,1291,2 ¢ Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200Open tot 22:00

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Felanitx (€ 2,117).

Prijsverloop Hernieuwbare diesel

2,052,102,152,2013 sep28 sep13 oktSpanjeIlles BalearsFelanitx
FelanitxIlles BalearsSpanje
Nu het goedkoopst
2,105 € · Repsol
Nu het duurst
2,129 € · Repsol, Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
2,194 € · 26 sep
24 uur per dag open
0 van 2

2 tankstations in Felanitx verkopen hernieuwbare diesel. Wie een tank van 50 liter vult bij het goedkoopste tankstation in plaats van het duurste, bespaart € 1,20.

De mediaan in Felanitx (€ 2,117) ligt 1,2 cent onder de mediaan van de provincie Illes Balears. Dat is 4,2 cent boven de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is hernieuwbare diesel hier gestegen van € 2,112 naar € 2,117. Het hoogste punt was € 2,194 op 26 sep.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is hernieuwbare diesel vandaag het goedkoopst in Felanitx?

Bij Repsol, Carretera Campos km 11,1: € 2,105 per liter, één minuut geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Felanitx?

Tussen € 105,25 bij het goedkoopste tankstation en € 106,45 bij het duurste.

Welke tankstations met hernieuwbare diesel in Felanitx zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is hernieuwbare diesel goedkoper in de buurt van Felanitx?

Nee. Binnen 20 km is hernieuwbare diesel het goedkoopst in Felanitx.

Hoe heet hernieuwbare diesel in Spanje?

“Diésel renovable” of “HVO”: hernieuwbare diesel die in elke dieselauto werkt.

Meer rond Felanitx

Merken in Felanitx