1. Ispanija
  2. Illes Balears
  3. Felanitx
  4. Benzinas 98

Benzinas 98 vietovėje Felanitx šiandien: nuo 1,979 €

Patikrinta prieš 9 min.4 degalinėsMediana 2,004 €
Mažiausia kaina dabar (benzinas 98) 1,979€ Repsol · Carretera Campos km 11,1
Maršrutas Bendrinti WhatsApp Atvira iki 22:00
Mediana vietovėje Felanitx2,004 €4 degalinės
Illes Balears2,005 €tiek pat
Ispanija1,969 €3,5 ¢
Sutaupymas pilant 50 l2,50 €pigiausia ir brangiausia

Visos degalinės vietovėje Felanitx (benzinas 98), nuo pigiausios

  1. Repsol 1,9792,5 ¢ Carretera Campos km 11,1Atvira iki 22:00
  2. Petronor24 h 1,9891,5 ¢ Cr Pm-401, 0,4
  3. BP 2,0191,5 ¢ Cr Pm-510, 12,1Atvira iki 21:00
  4. Repsol 2,0292,5 ¢ Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200Atvira iki 22:00

Kainos iš Ispanijos ekologinės pertvarkos ministerijos. Rodyklės rodo palyginimą su vietovės Felanitx mediana (2,004 €).

Benzinas 98: kainos tendencija

1,952,002,052,102,152,2013 rugs.28 rugs.13 spal.IspanijaIlles BalearsFelanitx
FelanitxIlles BalearsIspanija
Pigiausia dabar
1,979 € · Repsol
Brangiausia dabar
2,029 € · Repsol, Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200
30 dienų maksimumas (mediana)
2,189 € · 28 rugs.
Atviros visą parą
1 iš 4

Vietovėje Felanitx veikia 4 degalinės, kuriose yra benzinas 98. 2 iš jų prašo ne daugiau kaip 1,989 €, daugiausia Repsol ir Petronor. BP ir Repsol degalinėse kainos yra nuo 2,019 € iki 2,029 €. Pripildę 50 l baką pigiausioje, o ne brangiausioje degalinėje, sutaupysite 2,50 €.

Mediana vietovėje Felanitx (2,004 €) yra tokia pati kaip provincijoje Illes Balears. Tai 3,5 cento daugiau nei Ispanijos mediana. Per pastarąsias 31 d. benzinas 98 čia atpigo nuo 2,154 € iki 2,004 €. Didžiausia kaina buvo 2,189 € (28 rugs.). Vietovėje Manacor, už 13 km, benzinas 98 kainuoja mažiau – nuo 1,969 €.

Partnerio vieta · rezervuota

Pirmą kartą pilate degalus Ispanijoje?

Gasóleo A
Dyzelinas (B7), toks pat kaip namuose
Sin plomo 95
Įprastas bešvinis benzinas (E5)
Sin plomo 98
Super bešvinis benzinas (E5)
GLP
LPG / suskystintosios dujos

Daugelyje savitarnos degalinių mokama kortele prie kolonėlės arba kasoje prieš pilant degalus.

Kaip pilti degalus Ispanijoje →

Klausimai

Kur šiandien pigiausiai kainuoja benzinas 98 vietovėje Felanitx?

Degalinėje Repsol, Carretera Campos km 11,1: 1,979 € už litrą, patikrinta prieš 9 minutes.

Kiek kainuoja pripildyti 50 l baką vietovėje Felanitx?

Nuo 98,95 € pigiausioje iki 101,45 € brangiausioje degalinėje.

Benzinas 98 vietovėje Felanitx: kurios degalinės atviros visą parą?

1 iš 4: Petronor.

Ar netoli vietovės Felanitx benzinas 98 kainuoja mažiau?

Taip: vietovėje Manacor, už 13 km, benzinas 98 kainuoja nuo 1,969 €.

Kaip Ispanijoje vadinasi benzinas 98?

“Sin plomo 98” arba “Gasolina 98”: aukštesnio oktaninio skaičiaus bešvinis benzinas (E5).

Daugiau vietovės Felanitx apylinkėse

Prekių ženklai vietovėje Felanitx