- Spanje
- Ciudad Real
- AdBlue
AdBlue-prijs in de provincie Ciudad Real vandaag
Volgen in Mijn prijzen:
AdBlue in elke plaats in de provincie Ciudad Real, goedkoopste eerst
| Plaats | Tankstations | Vanaf | Mediaan | t.o.v. provincie |
|---|---|---|---|---|
| Almuradiel | 1 | 0,600 | 0,600 | 29,9 ¢ |
| Malagón | 1 | 0,669 | 0,669 | 23,0 ¢ |
| Herencia | 2 | 0,595 | 0,708 | 19,1 ¢ |
| Villarrubia de los Ojos | 2 | 0,580 | 0,790 | 10,9 ¢ |
| Pedro Muñoz | 2 | 0,750 | 0,820 | 7,9 ¢ |
| Tomelloso | 4 | 0,629 | 0,849 | 5,0 ¢ |
| Campo de Criptana | 4 | 0,700 | 0,850 | 4,9 ¢ |
| Piedrabuena | 2 | 0,650 | 0,850 | 4,9 ¢ |
| Santa Cruz de Mudela | 3 | 0,700 | 0,859 | 4,0 ¢ |
| Daimiel | 4 | 0,819 | 0,875 | 2,4 ¢ |
| Puerto Lápice | 2 | 0,899 | 0,899 | gelijk |
| Valdepeñas | 9 | 0,700 | 0,899 | gelijk |
| Socuéllamos | 1 | 0,900 | 0,900 | gelijk |
| Ciudad Real | 1 | 0,969 | 0,969 | 7,0 ¢ |
| Miguelturra | 1 | 0,969 | 0,969 | 7,0 ¢ |
| Villahermosa | 1 | 0,980 | 0,980 | 8,1 ¢ |
| La Solana | 1 | 0,989 | 0,989 | 9,0 ¢ |
| Alcázar de San Juan | 2 | 0,950 | 1,025 | 12,6 ¢ |
| Argamasilla de Alba | 1 | 1,099 | 1,099 | 20,0 ¢ |
| Almadén | 1 | 1,199 | 1,199 | 30,0 ¢ |
| Argamasilla de Calatrava | 1 | 1,200 | 1,200 | 30,1 ¢ |
“t.o.v. provincie”: de mediaanprijs van AdBlue in de plaats vergeleken met de mediaan van de provincie Ciudad Real (€ 0,899).
Goedkoopste AdBlue vandaag
De pijlen vergelijken met de mediaan van de provincie Ciudad Real (€ 0,899)
- El Rubial Soc. Coop.24 uur 0,58031,9 ¢
- Delfincarfuel24 uur 0,59530,4 ¢
-
Beroil24 uur
0,60029,9 ¢
- Sertyman24 uur 0,62927,0 ¢
- An Energeticos - Piedrabuena24 uur 0,65024,9 ¢
- Montes Norte Energeticos, S.l.24 uur 0,66923,0 ¢
- Tengo!!24 uur 0,70019,9 ¢
- Translogistica Marin Sa24 uur 0,70019,9 ¢
- Travesa24 uur 0,70019,9 ¢
- Sumnistros Agricolas de Pedro Muñoz S. Coop. de C-lm24 uur 0,75014,9 ¢
AdBlue: de afgelopen 12 maanden
46 tankstations in de provincie Ciudad Real verkopen vandaag AdBlue: de mediaanprijs is € 0,899 en de goedkoopste prijs € 0,580. Dat is ongeveer evenveel als een week geleden (€ 0,899). Een jaar geleden was de mediaanprijs € 0,819, 8,0 cent minder dan vandaag. De mediaanprijs van AdBlue is hier € 0,899, gelijk aan de rest van Spanje. AdBlue is het goedkoopst bij El Rubial Soc. Coop. in Villarrubia de los Ojos (€ 0,580).
AdBlue-prijs in Spanje vandaag →
Alle brandstoffen en tankstations in de provincie Ciudad Real →
Vragen
Waar is AdBlue vandaag het goedkoopst in de provincie Ciudad Real?
Bij El Rubial Soc. Coop., Carretera Cr-201 km 17, Villarrubia de los Ojos: € 0,580 per liter.
Is brandstof in de provincie Ciudad Real goedkoper dan in de rest van Spanje?
AdBlue: mediaan € 0,899 in de provincie Ciudad Real en € 0,900 in Spanje.
Hoe vaak worden de prijzen bijgewerkt?
Elke 30 minuten, uit de open data van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie.