Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
LPG f’kull belt tal-provinċja ta’ Cuenca, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| San Clemente | 1 | 1.085 | 1.085 | 8.2 ¢ |
| Cuenca | 1 | 1.165 | 1.165 | l-istess |
| Honrubia | 1 | 1.165 | 1.165 | l-istess |
| Tébar | 1 | 1.169 | 1.169 | l-istess |
| Belinchón | 1 | 1.175 | 1.175 | 0.8 ¢ |
| Motilla del Palancar | 1 | 1.339 | 1.339 | 17.2 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ LPG fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Cuenca (1.167 €).
L-irħas LPG illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Cuenca (1.167 €)
- Ven y Ven Oil24 h 1.0858.2 ¢
-
Campsa
1.165medjan
-
Repsol24 h 1.165medjan
-
Repsol24 h 1.169medjan
-
Repsol 1.1750.8 ¢
- La Gaviota Gasolinera 24 Horas24 h 1.33917.2 ¢
LPG: l-aħħar 12-il xahar
Illum 6 pompi tal-petrol fil-provinċja ta’ Cuenca jbigħu LPG: il-prezz medjan huwa 1.167 € u l-irħas huwa 1.085 €. Dan huwa 0.7 ċenteżmi inqas minn ġimgħa ilu (1.174 €). Sena ilu kien 0.949 €, 21.8 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ LPG hawn huwa 1.167 €, 3.9 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. L-irħas LPG jinsab għand Ven y Ven Oil f’San Clemente (1.085 €).
Il-prezz tal-LPG fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Cuenca →
LPG: x’inhu? →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas LPG fil-provinċja ta’ Cuenca illum?
Għand Ven y Ven Oil, Poligono Industrial San Jose Calle A, 33, San Clemente: 1.085 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Cuenca huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
LPG: medjan ta’ 1.167 € f’Cuenca u 1.128 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.