1. Španjolska
  2. Palencia
  3. Torquemada
  4. Benzin 98

Benzin 98 u mjestu Torquemada danas: od 1,969 €

Provjereno prije 23 min2 postajeMedijan 1,972 €
Najjeftinije sada: benzin 98 1,969€ Repsol · Autovia a 62 km 69
Navigacija Podijeli WhatsApp Otvoreno do 22:00
Medijan: Torquemada1,972 €2 postaje
Palencia1,975 €jednako
Španjolska1,969 €jednako
Ušteda na 50 l0,30 €najjeftinija naspram najskuplje

Sve postaje u mjestu Torquemada (benzin 98), od najjeftinije

  1. Repsol 1,969medijan Autovia a 62 km 69Otvoreno do 22:00
  2. Repsol 1,975medijan Cr A-62, 62,5Otvoreno do 18:00

Cijene španjolskog Ministarstva za ekološku tranziciju. Strelice pokazuju razliku u odnosu na medijan u mjestu Torquemada (1,972 €).

Benzin 98: kretanje cijene

1,952,002,052,102,152,2013 ruj28 ruj13 lisŠpanjolskaPalenciaTorquemada
TorquemadaPalenciaŠpanjolska
Najjeftinije sada
1,969 € · Repsol
Najskuplje sada
1,975 € · Repsol, Cr A-62, 62,5
Najviša u 30 dana (medijan)
2,192 € · 27 ruj
Otvoreno 0–24
0 od 2

2 benzinske postaje u mjestu Torquemada prodaju benzin 98. Ako spremnik od 50 l napunite na najjeftinijoj umjesto na najskupljoj benzinskoj postaji, uštedjet ćete 0,30 €.

Medijan u mjestu Torquemada (1,972 €) jednak je medijanu pokrajine Palencia. To odgovara medijanu u Španjolskoj. U posljednjih 31 dana cijena za benzin 98 ovdje je pala s 2,155 € na 1,972 €. Najviša cijena bila je 2,192 € na dan 27 ruj. Benzin 98 je jeftiniji u mjestu Palencia, 19 km odavde: od 1,868 €.

Mjesto za partnera · rezervirano

Prvi put točite gorivo u Španjolskoj?

Gasóleo A
Dizel (B7), isti kao Eurodiesel kod kuće
Sin plomo 95
Običan bezolovni benzin (E5), kao Eurosuper 95
Sin plomo 98
Bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5)
GLP
Autoplin (UNP, LPG)

Na mnogim samoposlužnim postajama plaćate karticom na aparatu ili na blagajni prije točenja.

Kako točiti gorivo u Španjolskoj →

Pitanja

Gdje danas najjeftinije natočiti benzin 98 u mjestu Torquemada?

Na postaji Repsol, Autovia a 62 km 69: 1,969 € po litri, provjereno prije 23 minute.

Koliko košta napuniti spremnik od 50 l u mjestu Torquemada?

Između 98,45 € na najjeftinijoj i 98,75 € na najskupljoj benzinskoj postaji.

Koje su benzinske postaje s gorivom benzin 98 u mjestu Torquemada otvorene 0–24?

Nijedna. Provjerite radno vrijeme svake postaje na popisu.

Je li benzin 98 jeftiniji u blizini mjesta Torquemada?

Da: u mjestu Palencia, 19 km odavde, cijena za benzin 98 je od 1,868 €.

Kako se benzin 98 zove u Španjolskoj?

“Sin plomo 98” ili “Gasolina 98”: bezolovni benzin višeg oktanskog broja (E5).

Više u okolici: Torquemada

Marke u mjestu Torquemada