Praghas peitril 98 i gcúige Zamora inniu
Lean i Mo phraghsanna:
Peitreal 98 i ngach baile i gcúige Zamora, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Castrogonzalo | 1 | 1.789 | 1.789 | 13.0 ¢ |
| Morales del Vino | 1 | 1.799 | 1.799 | 12.0 ¢ |
| El Cubo de Tierra del Vino | 1 | 1.869 | 1.869 | 5.0 ¢ |
| Robleda-Cervantes | 1 | 1.869 | 1.869 | 5.0 ¢ |
| Villarrín de Campos | 1 | 1.869 | 1.869 | 5.0 ¢ |
| Cobreros | 2 | 1.879 | 1.879 | 4.0 ¢ |
| Alcañices | 1 | 1.889 | 1.889 | 3.0 ¢ |
| La Bóveda de Toro | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.4 ¢ |
| Fuentesaúco | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.4 ¢ |
| Granja de Moreruela | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.4 ¢ |
| Villanueva del Campo | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.4 ¢ |
| Muelas del Pan | 1 | 1.899 | 1.899 | 2.0 ¢ |
| Rábano de Aliste | 1 | 1.900 | 1.900 | 1.9 ¢ |
| Bermillo de Sayago | 1 | 1.909 | 1.909 | 1.0 ¢ |
| Lubián | 1 | 1.909 | 1.909 | 1.0 ¢ |
| Almeida de Sayago | 1 | 1.919 | 1.919 | mar an gcéanna |
| Toro | 1 | 1.919 | 1.919 | mar an gcéanna |
| Villalpando | 3 | 1.869 | 1.919 | mar an gcéanna |
| Benavente | 2 | 1.909 | 1.924 | 0.5 ¢ |
| Mombuey | 1 | 1.929 | 1.929 | 1.0 ¢ |
| Zamora | 8 | 1.889 | 1.929 | 1.0 ¢ |
| Camarzana de Tera | 1 | 1.939 | 1.939 | 2.0 ¢ |
| San Cristóbal de Entreviñas | 1 | 1.939 | 1.939 | 2.0 ¢ |
| La Torre del Valle | 2 | 1.939 | 1.939 | 2.0 ¢ |
| Quintanilla de Urz | 2 | 1.889 | 1.944 | 2.5 ¢ |
| Villanázar | 1 | 1.959 | 1.959 | 4.0 ¢ |
| Asturianos | 1 | 1.979 | 1.979 | 6.0 ¢ |
| Cañizal | 1 | 1.979 | 1.979 | 6.0 ¢ |
| Monfarracinos | 1 | 1.989 | 1.989 | 7.0 ¢ |
| Pereruela | 1 | 1.999 | 1.999 | 8.0 ¢ |
| Castrillo de la Guareña | 1 | 2.009 | 2.009 | 9.0 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (peitreal 98) i gcomparáid le hairmheán Zamora (1.919 €).
An peitreal 98 is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Zamora (1.919 €)
- Paso Honroso 1.78913.0 ¢
- Repostar - Anselmo Montero Bragado 1.79912.0 ¢
- El Pilar 1.8695.0 ¢
-
Q824 h 1.8695.0 ¢
- Repostar Gomez Osorio 1.8695.0 ¢
- Repostar, Antonio del Estal López S.l. 1.8695.0 ¢
-
BP24 h 1.8794.0 ¢
-
BP 1.8794.0 ¢
- Repostar--vista Alegre 1.8893.0 ¢
-
Repsol 1.8893.0 ¢
Peitreal 98: an 12 mhí seo caite
Díolann 44 stáisiún i gcúige Zamora peitreal 98 inniu: is é 1.919 € an praghas airmheánach agus 1.789 € an praghas is ísle. Sin 4.0 cent níos lú ná seachtain ó shin (1.959 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 1.639 €, 28.0 cent níos lú ná inniu. Is é 1.919 € an praghas airmheánach ar peitreal 98 anseo, 1.0 cent faoi bhun airmheán na Spáinne. Tá an peitreal 98 is saoire ag Paso Honroso i mbaile Castrogonzalo (1.789 €).
Praghas peitril 98 sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Zamora →
Cad é “Peitreal 98”? →
Ceisteanna
Cá bhfuil an peitreal 98 is saoire i gcúige Zamora inniu?
Ag Paso Honroso, Carretera Palencia km 2, Castrogonzalo: 1.789 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Zamora níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
Peitreal 98: airmheán 1.919 € i gcúige Zamora agus 1.929 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.