1. Espainia
  2. Lugo
  3. Xove
  4. Gasolina 95

Gasolina 95 Xove udalerrian gaur: gutxienez 1,805 €

Duela 5 min egiaztatua2 gasolindegiMediana 1,807 €
Orain, gasolina 95 merkeena 1,805€ Repsol · Carretera Carretera de la Costa km 97,00
Nola iritsi Partekatu WhatsApp Irekita 23:00 arte
Mediana Xove udalerrian1,807 €2 gasolindegi
Lugo1,809 €berdin
Espainia1,809 €berdin
Aurrezkia 50 litrotan0,20 €merkeena eta garestiena alderatuta

Xove udalerriko gasolindegi guztiak (gasolina 95), merkeenetik hasita

  1. Repsol 1,805mediana Carretera Carretera de la Costa km 97,00Irekita 23:00 arte
  2. E.s. Camba 1,809mediana Lugar Camba - Pq Xuances, 25Irekita 22:00 arte

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek Xove udalerriko medianarekin (1,807 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Gasolina 95

1,801,851,901,952,0013 ira.28 ira.13 urr.EspainiaLugoXove
XoveLugoEspainia
Merkeena orain
1,805 € · Repsol
Garestiena orain
1,809 € · E.s. Camba, Lugar Camba - Pq Xuances, 25
30 eguneko maximoa (mediana)
2,019 € · 26 ira.
24 orduz irekita
0 / 2

Xove udalerrian 2 gasolindegik saltzen dute gasolina 95 erregaia. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 0,20 € aurrezten dira.

Xove udalerriko mediana (1,807 €) Lugo probintziakoaren berdina da. Hori Espainiako medianaren berdina da. Azken 31 egunetan, hemen gasolina 95 prezioa jaitsi egin da: lehen 1,957 €, orain 1,807 €. Prezio altuena 2,019 € izan zen (26 ira.). Gasolina 95 prezioa baxuagoa da Burela udalerrian (14 km-ra): merkeena 1,755 € da.

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur gasolina 95 merkeena Xove udalerrian?

Repsol gasolindegian, Carretera Carretera de la Costa km 97,00: 1,805 € litroko, duela 5 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak Xove udalerrian?

90,25 € gasolindegi merkeenean eta 90,45 € garestienean.

Xove udalerrian gasolina 95 erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

Bat ere ez. Begiratu zerrendako gasolindegi bakoitzaren ordutegia.

Xove inguruan baxuagoa al da gasolina 95 prezioa?

Bai: Burela udalerrian, 14 km-ra, gasolina 95 merkeena 1,755 € da.

Zer izen du gasolina 95 erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Sin plomo 95» edo «Gasolina 95»: berunik gabeko gasolina arrunta (E5), Europako beste herrialde batzuetan Super 95 edo Euro 95 deitzen dena.

Gehiago Xove inguruan

Beste erregai batzuk hemen

Gasolina 95 inguruko udalerrietan