1. Espainia
  2. Asturias
  3. Siero
  4. Gasolio berriztagarria

Gasolio berriztagarria Siero udalerrian gaur: gutxienez 2,099 €

Duela 2 min egiaztatua2 gasolindegiMediana 2,119 €
Orain, gasolio berriztagarri merkeena 2,099€ Campsa · Avenida de Oviedo, 13
Mediana Siero udalerrian2,119 €2 gasolindegi
Asturias2,099 €2,0 ¢
Espainia2,075 €4,4 ¢
Aurrezkia 50 litrotan2,00 €merkeena eta garestiena alderatuta

Siero udalerriko gasolindegi guztiak (gasolio berriztagarri), merkeenetik hasita

  1. CampsaItxita · hurrengo irekiera: bihar, 06:30 2,0992,0 ¢ Avenida de Oviedo, 13
  2. Repsol24 h 2,1392,0 ¢ Carretera Si 04 km 5

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek Siero udalerriko medianarekin (2,119 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Gasolio berriztagarria

2,052,102,152,2013 ira.28 ira.13 urr.EspainiaAsturiasSiero
SieroAsturiasEspainia
Merkeena orain
2,099 € · Campsa
Garestiena orain
2,139 € · Repsol, Carretera Si 04 km 5
30 eguneko maximoa (mediana)
2,202 € · 20 ira.
24 orduz irekita
1 / 2

Siero udalerrian 2 gasolindegik saltzen dute gasolio berriztagarri erregaia. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 2,00 € aurrezten dira.

Siero udalerriko mediana (2,119 €) Asturias probintziakoa baino 2,0 zentimo altuagoa da. Hori Espainiako mediana baino 4,4 zentimo altuagoa da. Azken 31 egunetan, hemen gasolio berriztagarri prezioa igo egin da: lehen 2,089 €, orain 2,119 €. Prezio altuena 2,202 € izan zen (20 ira.). Gasolio berriztagarri prezioa baxuagoa da San Martín del Rey Aurelio udalerrian (15 km-ra): merkeena 2,075 € da.

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur gasolio berriztagarri merkeena Siero udalerrian?

Campsa gasolindegian, Avenida de Oviedo, 13: 2,099 € litroko, duela 2 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak Siero udalerrian?

104,95 € gasolindegi merkeenean eta 106,95 € garestienean.

Siero udalerrian gasolio berriztagarri erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

2 gasolindegitatik 1: Repsol.

Siero inguruan baxuagoa al da gasolio berriztagarri prezioa?

Bai: San Martín del Rey Aurelio udalerrian, 15 km-ra, gasolio berriztagarri merkeena 2,075 € da.

Zer izen du gasolio berriztagarri erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Diésel renovable» edo «HVO»: gasolio berriztagarria, edozein diesel autotan erabil daitekeena.

Gehiago Siero inguruan

Markak Siero udalerrian