1. Espanya
  2. Valladolid
  3. Tordesillas
  4. Gasoil prèmium

Gasoil prèmium a Tordesillas avui: mínim 2,049 €

Revisat fa 9 min2 benzineresMediana 2,052 €
Preu més baix per a gasoil prèmium ara 2,049€ Shell · Carretera A-6 km 186
Mediana a Tordesillas2,052 €2 benzineres
Valladolid2,029 €2,3 ¢
Espanya2,009 €4,3 ¢
Estalvi en 50 L0,30 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb gasoil prèmium a Tordesillas, de la més barata a la més cara

  1. Shell24 h 2,049mediana Carretera A-6 km 186
  2. Repsol24 h 2,055mediana Avenida de Portugal, 7

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana a Tordesillas (2,052 €).

Evolució del preu: Gasoil prèmium

2,002,052,1013 de set.28 de set.13 d’oct.EspanyaValladolidTordesillas
TordesillasValladolidEspanya
Preu més baix ara
2,049 € · Shell
Preu més alt ara
2,055 € · Repsol, Avenida de Portugal, 7
Màxim de 30 dies (mediana)
2,120 € · 18 de set.
Obertes 24 hores
2 de 2

A Tordesillas hi ha 2 benzineres que venen gasoil prèmium. Omplir un dipòsit de 50 litres a la benzinera més barata en lloc de fer-ho a la més cara estalvia 0,30 €.

La mediana a Tordesillas (2,052 €) està 2,3 cèntims per sobre de la mediana provincial (Valladolid). Està 4,3 cèntims per sobre de la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a gasoil prèmium ha pujat dels 2,020 € als 2,052 €. El 18 de set. va arribar al màxim: 2,120 €. A Rueda, a 10 km, el preu per a gasoil prèmium és més baix: mínim 2,009 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a gasoil prèmium a Tordesillas?

A Shell, Carretera A-6 km 186: 2,049 € per litre, comprovat fa 9 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres a Tordesillas?

Entre 102,45 € a la benzinera més barata i 102,75 € a la més cara.

Quines benzineres amb gasoil prèmium a Tordesillas estan obertes 24 hores?

2 de 2: Shell i Repsol.

Tordesillas: hi ha preus més baixos per a gasoil prèmium a prop?

Sí: a Rueda, a 10 km, el preu mínim per a gasoil prèmium és 2,009 €.

Amb quin nom es ven gasoil prèmium a les benzineres d’Espanya?

«Gasóleo Premium», «Diésel e+» o noms de marca semblants: gasoil amb més additius.

Més a Tordesillas i els voltants

Marques a Tordesillas