1. Espanya
  2. Murcia
  3. San Javier
  4. Benzina 95

Benzina 95 a San Javier avui: mínim 1,659 €

Revisat fa 12 min13 benzineresMediana 1,699 €
Preu més baix per a benzina 95 ara 1,659€ Ballenoil · Avenida Europa-venta del Pino, 10
Mediana a San Javier1,699 €13 benzineres
Murcia1,799 €10,0 ¢
Espanya1,809 €11,0 ¢
Estalvi en 50 L9,50 €la més barata vs. la més cara

Totes les benzineres amb benzina 95 a San Javier, de la més barata a la més cara

  1. Ballenoil24 h 1,6594,0 ¢ Avenida Europa-venta del Pino, 10
  2. GasExpress24 h 1,6594,0 ¢ Calle Mallorca, 21
  3. Ibessa24 h 1,6594,0 ¢ Carretera Nacional 332 km s/n
  4. Plenergy24 h 1,6594,0 ¢ Avenida de Pinatar, 50
  5. Plenergy24 h 1,6594,0 ¢ Avenida Balsicas, De, 47
  6. Plenergy24 h 1,6594,0 ¢ Calle Isla Graciosa, 1
  7. El Porras24 h 1,699mediana Autovia San Javier-sucina km 35,9
  8. Rhr24 h 1,7363,7 ¢ Avenida Pinatar, 20
  9. Carrefour 1,80911,0 ¢ Carretera Ctra.n-332 km 34Oberta · tanca 22:00
  10. Cepsa 1,81912,0 ¢ Plaza Chica, 3Oberta · tanca 22:00
  11. Repsol 1,81912,0 ¢ Av. Mar Menor, 2Oberta · tanca 23:00
  12. Repsol 1,82913,0 ¢ Cl Crta. de Balsicas, 64Oberta · tanca 22:30
  13. Repsol 1,84915,0 ¢ Avenida Gran Via, s/nOberta · tanca 22:00

Preus del Ministeri per a la Transició Ecològica. Les fletxes comparen amb la mediana a San Javier (1,699 €).

Evolució del preu: Benzina 95

1,701,751,801,851,901,9513 de set.28 de set.13 d’oct.EspanyaMurciaSan Javier
San JavierMurciaEspanya
Preu més baix ara
1,659 € · Ballenoil
Preu més alt ara
1,849 € · Repsol, Avenida Gran Via, s/n
Màxim de 30 dies (mediana)
1,799 € · 16 de set.
Obertes 24 hores
8 de 13

A San Javier hi ha 13 benzineres que venen benzina 95. 6 d’elles cobren 1,669 € o menys, sobretot Ballenoil, GasExpress i Plenergy. Les benzineres Carrefour, Cepsa i Repsol cobren entre 1,809 € i 1,849 €. Omplir un dipòsit de 50 litres a la benzinera més barata en lloc de fer-ho a la més cara estalvia 9,50 €.

La mediana a San Javier (1,699 €) està 10,0 cèntims per sota de la mediana provincial (Murcia). Està 11,0 cèntims per sota de la mediana d’Espanya. En els últims 31 dies, el preu aquí per a benzina 95 ha baixat dels 1,725 € als 1,699 €. El 16 de set. va arribar al màxim: 1,799 €.

Espai per a socis · reservat

Primera vegada que poses carburant a Espanya?

Gasóleo A
Gasoil (B7), el mateix de sempre
Sin plomo 95
Benzina sense plom normal (E5)
Sin plomo 98
Benzina sense plom súper (E5)
GLP
GLP / autogàs

En moltes benzineres d’autoservei pagues amb targeta al sortidor, o a la caixa abans de posar carburant.

Com posar carburant a Espanya →

Preguntes

On és avui el preu més baix per a benzina 95 a San Javier?

A Ballenoil, Avenida Europa-venta del Pino, 10: 1,659 € per litre, comprovat fa 12 minuts.

Quant costa omplir un dipòsit de 50 litres a San Javier?

Entre 82,95 € a la benzinera més barata i 92,45 € a la més cara.

Quines benzineres amb benzina 95 a San Javier estan obertes 24 hores?

8 de 13: Ballenoil, GasExpress, Ibessa, Plenergy, El Porras i Rhr.

San Javier: hi ha preus més baixos per a benzina 95 a prop?

No. San Javier té el preu més baix per a benzina 95 en un radi de 20 km.

Amb quin nom es ven benzina 95 a les benzineres d’Espanya?

«Sin plomo 95» o «Gasolina 95»: benzina sense plom normal (E5), la que en català s’anomena «sense plom 95».

Més a San Javier i els voltants