1. Hispaania
  2. Murcia
  3. San Javier
  4. Bensiin 95

Bensiin 95 San Javier linnas täna: alates 1,659 €

Kontrollitud 11 min tagasi13 tanklatMediaan 1,699 €
Odavaim bensiin 95 praegu 1,659€ Ballenoil · Avenida Europa-venta del Pino, 10
Navigeeri Jaga WhatsApp Avatud 24 h
San Javier linna mediaan1,699 €13 tanklat
Murcia1,799 €10,0 ¢
Hispaania1,809 €11,0 ¢
Sääst 50 liitrilt9,50 €odavaim vs kalleim

Kõik tanklad San Javier linnas (bensiin 95), odavaim eespool

  1. Ballenoil24 h 1,6594,0 ¢ Avenida Europa-venta del Pino, 10
  2. GasExpress24 h 1,6594,0 ¢ Calle Mallorca, 21
  3. Ibessa24 h 1,6594,0 ¢ Carretera Nacional 332 km s/n
  4. Plenergy24 h 1,6594,0 ¢ Avenida de Pinatar, 50
  5. Plenergy24 h 1,6594,0 ¢ Avenida Balsicas, De, 47
  6. Plenergy24 h 1,6594,0 ¢ Calle Isla Graciosa, 1
  7. El Porras24 h 1,699mediaan Autovia San Javier-sucina km 35,9
  8. Rhr24 h 1,7363,7 ¢ Avenida Pinatar, 20
  9. Carrefour 1,80911,0 ¢ Carretera Ctra.n-332 km 34Avatud kuni 22:00
  10. Repsol 1,81912,0 ¢ Av. Mar Menor, 2Avatud kuni 23:00
  11. Cepsa 1,82913,0 ¢ Plaza Chica, 3Avatud kuni 22:00
  12. Repsol 1,82913,0 ¢ Cl Crta. de Balsicas, 64Avatud kuni 22:30
  13. Repsol 1,84915,0 ¢ Avenida Gran Via, s/nAvatud kuni 22:00

Hinnad: Hispaania Ökoloogilise Ülemineku Ministeerium. Nooled võrdlevad San Javier linna mediaaniga (1,699 €).

1,701,751,801,851,901,9513 sept28 sept13 oktHispaaniaMurciaSan Javier
San JavierMurciaHispaania
Praegu odavaim
1,659 € · Ballenoil
Praegu kalleim
1,849 € · Repsol, Avenida Gran Via, s/n
30 päeva kõrgeim (mediaan)
1,799 € · 16 sept
Avatud ööpäevaringselt
8 / 13

San Javier linnas on bensiin 95 müügil 13 tanklas. 6 neist küsib 1,669 € või vähem, peamiselt Ballenoil, GasExpress ja Plenergy. Kettide Carrefour, Repsol ja Cepsa tanklates on hind 1,809 € kuni 1,849 €. Kui tangid 50-liitrise paagi täis kõige odavamas tanklas, mitte kõige kallimas, säästad 9,50 €.

San Javier linna mediaanhind (1,699 €) on 10,0 senti madalam kui Murcia provintsi mediaan. See on 11,0 senti alla Hispaania mediaani. Viimase 31 päeva jooksul on bensiin 95 siin odavnenud 1,725 eurolt 1,699 eurole. Kõrgeim hind oli 1,799 € (16 sept).

Partneri koht · reserveeritud

Tangid Hispaanias esimest korda?

Gasóleo A
Diisel (B7), sama mis kodus
Sin plomo 95
Tavaline pliivaba bensiin (E5)
Sin plomo 98
Super pliivaba bensiin (E5)
GLP
LPG / autogaas

Paljudes iseteenindustanklates maksad kaardiga tankuri juures või enne tankimist kassas.

Kuidas Hispaanias tankida →

Küsimused

Kus on bensiin 95 täna kõige odavam San Javier linnas?

Tanklas Ballenoil, Avenida Europa-venta del Pino, 10: 1,659 € liitri eest, kontrollitud 11 minutit tagasi.

Kui palju maksab 50-liitrise paagi täitmine San Javier linnas?

Kõige odavamas tanklas 82,95 € ja kõige kallimas 92,45 €.

Millised tanklad San Javier linnas on ööpäevaringselt avatud (bensiin 95)?

13 tanklast on avatud 8: Ballenoil, GasExpress, Ibessa, Plenergy, El Porras ja Rhr.

Kas bensiin 95 on San Javier linna lähedal odavam?

Ei. 20 km raadiuses on bensiin 95 kõige odavam San Javier linnas.

Mis on bensiin 95 hispaania keeles?

„Sin plomo 95“ või „Gasolina 95“: tavaline pliivaba bensiin (E5), nagu bensiin 95 Eestis.

Veel San Javier linna ümbruses