1. Španija
  2. Valladolid
  3. Mojados
  4. Bencin 95

Bencin 95 v kraju Mojados danes: od 1,739 €

Preverjeno pred 24 min3 bencinski servisiMediana 1,740 €
Najceneje zdaj: bencin 95 1,739€ Maxpetrol · Calle Miguel Pelillo, 30
Navigacija Deli WhatsApp Odprto 24 ur na dan
Mediana: Mojados1,740 €3 bencinski servisi
Valladolid1,849 €10,9 ¢
Španija1,809 €6,9 ¢
Prihranek pri 50 l5,50 €najcenejši proti najdražjemu

Vsi bencinski servisi v kraju Mojados (bencin 95), najprej najcenejši

  1. Maxpetrol24 h 1,739mediana Calle Miguel Pelillo, 30
  2. Nuñez Villarreal24 h 1,740mediana Carretera Va 404 km 26
  3. Repsol 1,84910,9 ¢ Cr N-601, 167,7Odprto do 23:00

Cene španskega ministrstva za ekološki prehod. Puščice kažejo razliko glede na mediano v kraju Mojados (1,740 €).

Bencin 95: gibanje cene

1,751,801,851,901,952,0013 sep.28 sep.13 okt.ŠpanijaValladolidMojados
MojadosValladolidŠpanija
Najceneje zdaj
1,739 € · Maxpetrol
Najdražje zdaj
1,849 € · Repsol, Cr N-601, 167,7
Najvišja v 30 dneh (mediana)
1,810 € · 15 sep.
Odprto 24 ur na dan
2 od 3

3 bencinski servisi v kraju Mojados prodajajo bencin 95. 2 od njih imata ceno 1,749 € ali manj. Če 50-litrski rezervoar napolnite na najcenejšem namesto na najdražjem bencinskem servisu, prihranite 5,50 €.

Mediana v kraju Mojados (1,740 €) je 10,9 centa pod mediano pokrajine Valladolid. To je 6,9 centa pod mediano v Španiji. V zadnjih 31 dneh se je cena za bencin 95 tukaj znižala z 1,760 € na 1,740 €. Najvišja cena je bila 1,810 € na dan 15 sep.

Mesto za partnerja · rezervirano

Prvič točite gorivo v Španiji?

Gasóleo A
Dizel (B7), enak kot doma
Sin plomo 95
Navadni neosvinčeni bencin (E5)
Sin plomo 98
Neosvinčeni bencin z višjim oktanskim številom (E5)
GLP
Avtoplin (UNP, LPG)

Na mnogih samopostrežnih bencinskih servisih plačate s kartico na točilnem mestu ali na blagajni, preden natočite.

Kako točiti gorivo v Španiji →

Vprašanja

Kje danes najceneje natočim bencin 95 v kraju Mojados?

Na bencinskem servisu Maxpetrol, Calle Miguel Pelillo, 30: 1,739 € za liter, preverjeno pred 24 minutami.

Koliko stane polnjenje 50-litrskega rezervoarja v kraju Mojados?

Med 86,95 € na najcenejšem in 92,45 € na najdražjem bencinskem servisu.

Kateri bencinski servisi z gorivom bencin 95 v kraju Mojados so odprti 24 ur na dan?

2 od 3: Maxpetrol in Nuñez Villarreal.

Ali je cena za bencin 95 v okolici kraja Mojados nižja?

Ne. V krogu 20 km je cena za bencin 95 najnižja v kraju Mojados.

Kako se v Španiji imenuje bencin 95?

“Sin plomo 95” ali “Gasolina 95”: navadni neosvinčeni bencin (E5), kot bencin 95 v Sloveniji.

Več v okolici: Mojados