1. Espainia
  2. Valladolid
  3. Mojados
  4. Gasolina 95

Gasolina 95 Mojados udalerrian gaur: gutxienez 1,739 €

Duela 21 min egiaztatua3 gasolindegiMediana 1,740 €
Orain, gasolina 95 merkeena 1,739€ Maxpetrol · Calle Miguel Pelillo, 30
Nola iritsi Partekatu WhatsApp 24 orduz irekita
Mediana Mojados udalerrian1,740 €3 gasolindegi
Valladolid1,849 €10,9 ¢
Espainia1,809 €6,9 ¢
Aurrezkia 50 litrotan5,50 €merkeena eta garestiena alderatuta

Mojados udalerriko gasolindegi guztiak (gasolina 95), merkeenetik hasita

  1. Maxpetrol24 h 1,739mediana Calle Miguel Pelillo, 30
  2. Nuñez Villarreal24 h 1,740mediana Carretera Va 404 km 26
  3. Repsol 1,84910,9 ¢ Cr N-601, 167,7Irekita 23:00 arte

Trantsizio Ekologikorako Ministerioaren prezioak. Geziek Mojados udalerriko medianarekin (1,740 €) alderatzen dute.

Prezioaren bilakaera: Gasolina 95

1,751,801,851,901,952,0013 ira.28 ira.13 urr.EspainiaValladolidMojados
MojadosValladolidEspainia
Merkeena orain
1,739 € · Maxpetrol
Garestiena orain
1,849 € · Repsol, Cr N-601, 167,7
30 eguneko maximoa (mediana)
1,810 € · 15 ira.
24 orduz irekita
2 / 3

Mojados udalerrian 3 gasolindegik saltzen dute gasolina 95 erregaia. Horietako 2 gasolindegitan prezioa 1,749 € edo gutxiago da. 50 litroko depositua gasolindegi garestienean bete beharrean merkeenean betez gero, 5,50 € aurrezten dira.

Mojados udalerriko mediana (1,740 €) Valladolid probintziakoa baino 10,9 zentimo baxuagoa da. Hori Espainiako mediana baino 6,9 zentimo baxuagoa da. Azken 31 egunetan, hemen gasolina 95 prezioa jaitsi egin da: lehen 1,760 €, orain 1,740 €. Prezio altuena 1,810 € izan zen (15 ira.).

Bazkideentzako tokia · erreserbatuta

Lehen aldiz erregaia hartzen Espainian?

Gasóleo A
Gasolioa (B7), etxean bezalakoa
Sin plomo 95
Berunik gabeko gasolina arrunta (E5)
Sin plomo 98
Berunik gabeko super gasolina (E5)
GLP
GLP / autogasa

Autozerbitzuko gasolindegi askotan txartelarekin ordaintzen da hornigailuan bertan, edo kutxan, depositua bete aurretik.

Nola hartu erregaia Espainian →

Galderak

Non dago gaur gasolina 95 merkeena Mojados udalerrian?

Maxpetrol gasolindegian, Calle Miguel Pelillo, 30: 1,739 € litroko, duela 21 minutu egiaztatua.

Zenbat balio du 50 litroko depositua betetzeak Mojados udalerrian?

86,95 € gasolindegi merkeenean eta 92,45 € garestienean.

Mojados udalerrian gasolina 95 erregaia saltzen duten gasolindegietatik zein daude 24 orduz irekita?

3 gasolindegitatik 2: Maxpetrol eta Nuñez Villarreal.

Mojados inguruan baxuagoa al da gasolina 95 prezioa?

Ez. Mojados udalerrian dago 20 km-ko erradioko gasolina 95 merkeena.

Zer izen du gasolina 95 erregaiak Espainiako gasolindegietan?

«Sin plomo 95» edo «Gasolina 95»: berunik gabeko gasolina arrunta (E5), Europako beste herrialde batzuetan Super 95 edo Euro 95 deitzen dena.

Gehiago Mojados inguruan

Markak Mojados udalerrian