1. Španija
  2. Las Palmas
  3. Yaiza
  4. Bencin 98

Bencin 98 v kraju Yaiza danes: od 1,649 €

Preverjeno pred 7 min4 bencinski servisiMediana 1,694 €
Najceneje zdaj: bencin 98 1,649€ Combustibles Canarios · Carretera Arecife-yaiza km 18,150
Navigacija Deli WhatsApp Odprto do 22:00
Mediana: Yaiza1,694 €4 bencinski servisi
Las Palmas1,659 €3,5 ¢
Španija1,969 €27,5 ¢
Prihranek pri 50 l6,00 €najcenejši proti najdražjemu

Vsi bencinski servisi v kraju Yaiza (bencin 98), najprej najcenejši

  1. Combustibles Canarios 1,6494,5 ¢ Carretera Arecife-yaiza km 18,150Odprto do 22:00
  2. Estacion Playa Blanca 1,6494,5 ¢ Carretera Arrecife-playa Blanca km 34Odprto do 22:00
  3. Repsol 1,7394,5 ¢ Carretera Lz-2 Arrecife-playa Blanca km s/nOdprto do 21:00
  4. Disa 1,7697,5 ¢ Carretera Yaiza a Montaña del Fuego km2 km 2Odprto do 21:00

Cene španskega ministrstva za ekološki prehod. Puščice kažejo razliko glede na mediano v kraju Yaiza (1,694 €).

Bencin 98: gibanje cene

1,601,651,701,751,801,851,901,952,002,052,102,1513 sep.28 sep.13 okt.ŠpanijaLas PalmasYaiza
YaizaLas PalmasŠpanija
Najceneje zdaj
1,649 € · Combustibles Canarios
Najdražje zdaj
1,769 € · Disa, Carretera Yaiza a Montaña del Fuego km2 km 2
Najvišja v 30 dneh (mediana)
1,694 € · 30 sep.
Odprto 24 ur na dan
0 od 4

4 bencinski servisi v kraju Yaiza prodajajo bencin 98. 2 od njih imata ceno 1,659 € ali manj. Na bencinskih servisih Repsol in Disa so cene med 1,739 € in 1,769 €. Če 50-litrski rezervoar napolnite na najcenejšem namesto na najdražjem bencinskem servisu, prihranite 6,00 €.

Mediana v kraju Yaiza (1,694 €) je 3,5 centa nad mediano pokrajine Las Palmas. To je 27,5 centa pod mediano v Španiji. V zadnjih 31 dneh se je cena za bencin 98 tukaj zvišala z 1,649 € na 1,694 €. Bencin 98 je cenejši v kraju Tías, 15 km stran: od 1,623 €.

Mesto za partnerja · rezervirano

Prvič točite gorivo v Španiji?

Gasóleo A
Dizel (B7), enak kot doma
Sin plomo 95
Navadni neosvinčeni bencin (E5)
Sin plomo 98
Neosvinčeni bencin z višjim oktanskim številom (E5)
GLP
Avtoplin (UNP, LPG)

Na mnogih samopostrežnih bencinskih servisih plačate s kartico na točilnem mestu ali na blagajni, preden natočite.

Kako točiti gorivo v Španiji →

Vprašanja

Kje danes najceneje natočim bencin 98 v kraju Yaiza?

Na bencinskem servisu Combustibles Canarios, Carretera Arecife-yaiza km 18,150: 1,649 € za liter, preverjeno pred 7 minutami.

Koliko stane polnjenje 50-litrskega rezervoarja v kraju Yaiza?

Med 82,45 € na najcenejšem in 88,45 € na najdražjem bencinskem servisu.

Kateri bencinski servisi z gorivom bencin 98 v kraju Yaiza so odprti 24 ur na dan?

Noben. Preverite delovni čas posameznih bencinskih servisov na seznamu.

Ali je cena za bencin 98 v okolici kraja Yaiza nižja?

Da: v kraju Tías, 15 km stran, je cena za bencin 98 od 1,623 €.

Kako se v Španiji imenuje bencin 98?

“Sin plomo 98” ali “Gasolina 98”: neosvinčeni bencin z višjim oktanskim številom (E5).

Več v okolici: Yaiza

Druga goriva na tem servisu

Bencin 98 v bližnjih krajih