1. Spanje
  2. Las Palmas
  3. Yaiza
  4. Super 98

Super 98 in Yaiza vandaag: vanaf € 1,649

25 min geleden gecontroleerd4 tankstationsMediaan € 1,694
Goedkoopste Super 98 nu 1,649€ Combustibles Canarios · Carretera Arecife-yaiza km 18,150
Navigeren Delen WhatsApp Open tot 22:00
Mediaan Yaiza1,694 €4 tankstations
Las Palmas1,659 €3,5 ¢
Spanje1,969 €27,5 ¢
Besparing op 50 l6,00 €goedkoopste vs. duurste

Alle tankstations met Super 98 in Yaiza, goedkoopste eerst

  1. Combustibles Canarios 1,6494,5 ¢ Carretera Arecife-yaiza km 18,150Open tot 22:00
  2. Estacion Playa Blanca 1,6494,5 ¢ Carretera Arrecife-playa Blanca km 34Open tot 22:00
  3. Repsol 1,7394,5 ¢ Carretera Lz-2 Arrecife-playa Blanca km s/nOpen tot 21:00
  4. Disa 1,7697,5 ¢ Carretera Yaiza a Montaña del Fuego km2 km 2Open tot 21:00

Prijzen van het Spaanse ministerie voor de Ecologische Transitie. De pijlen vergelijken met de mediaan van Yaiza (€ 1,694).

Prijsverloop Super 98

1,601,651,701,751,801,851,901,952,002,052,102,1513 sep28 sep13 oktSpanjeLas PalmasYaiza
YaizaLas PalmasSpanje
Nu het goedkoopst
1,649 € · Combustibles Canarios
Nu het duurst
1,769 € · Disa, Carretera Yaiza a Montaña del Fuego km2 km 2
Hoogste in 30 dagen (mediaan)
1,694 € · 30 sep
24 uur per dag open
0 van 4

4 tankstations in Yaiza verkopen Super 98. 2 daarvan vragen € 1,659 of minder. De tankstations van Repsol en Disa vragen tussen € 1,739 en € 1,769. Wie een tank van 50 liter vult bij het goedkoopste tankstation in plaats van het duurste, bespaart € 6,00.

De mediaan in Yaiza (€ 1,694) ligt 3,5 cent boven de mediaan van de provincie Las Palmas. Dat is 27,5 cent onder de Spaanse mediaan. De afgelopen 31 dagen is Super 98 hier gestegen van € 1,649 naar € 1,694. In Tías, op 15 km afstand, is Super 98 goedkoper: vanaf € 1,623.

Partnerplek · gereserveerd

Voor het eerst tanken in Spanje?

Gasóleo A
Diesel (B7), dezelfde als thuis
Sin plomo 95
Gewone loodvrije benzine (E5)
Sin plomo 98
Loodvrije superbenzine (E5)
GLP
LPG / autogas

Bij veel zelfbedieningsstations betaal je met je kaart aan de pomp, of vóór het tanken aan de kassa.

Zo tank je in Spanje →

Vragen

Waar is Super 98 vandaag het goedkoopst in Yaiza?

Bij Combustibles Canarios, Carretera Arecife-yaiza km 18,150: € 1,649 per liter, 25 minuten geleden gecontroleerd.

Wat kost het om een tank van 50 liter te vullen in Yaiza?

Tussen € 82,45 bij het goedkoopste tankstation en € 88,45 bij het duurste.

Welke tankstations met Super 98 in Yaiza zijn 24 uur per dag open?

Geen van alle. Controleer de openingstijden van elk tankstation in de lijst.

Is Super 98 goedkoper in de buurt van Yaiza?

Ja: in Tías, op 15 km afstand, is Super 98 te koop vanaf € 1,623.

Hoe heet Super 98 in Spanje?

“Sin plomo 98” of “Gasolina 98”: loodvrije superbenzine (E5), zoals Super 98 in Nederland en België.

Meer rond Yaiza

Andere brandstoffen hier

Super 98 in plaatsen in de buurt