1. Španija
  2. Illes Balears
  3. Felanitx
  4. Kmetijski dizel

Kmetijski dizel v kraju Felanitx danes: od 1,875 €

Preverjeno pred 2 min2 bencinska servisaMediana 1,877 €
Najceneje zdaj: kmetijski dizel 1,875€ Repsol · Carretera Campos km 11,1
Navigacija Deli WhatsApp Odprto do 22:00
Mediana: Felanitx1,877 €2 bencinska servisa
Illes Balears1,879 €enako
Španija1,715 €16,2 ¢
Prihranek pri 50 l0,20 €najcenejši proti najdražjemu

Vsi bencinski servisi v kraju Felanitx (kmetijski dizel), najprej najcenejši

  1. Repsol 1,875mediana Carretera Campos km 11,1Odprto do 22:00
  2. Repsol 1,879mediana Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200Odprto do 22:00

Cene španskega ministrstva za ekološki prehod. Puščice kažejo razliko glede na mediano v kraju Felanitx (1,877 €).

Kmetijski dizel: gibanje cene

1,651,701,751,801,851,9013 sep.28 sep.13 okt.ŠpanijaIlles BalearsFelanitx
FelanitxIlles BalearsŠpanija
Najceneje zdaj
1,875 € · Repsol
Najdražje zdaj
1,879 € · Repsol, Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200
Najvišja v 30 dneh (mediana)
1,934 € · 25 sep.
Odprto 24 ur na dan
0 od 2

2 bencinska servisa v kraju Felanitx prodajata kmetijski dizel. Če 50-litrski rezervoar napolnite na najcenejšem namesto na najdražjem bencinskem servisu, prihranite 0,20 €.

Mediana v kraju Felanitx (1,877 €) je enaka kot v pokrajini Illes Balears. To je 16,2 centa nad mediano v Španiji. V zadnjih 31 dneh se je cena za kmetijski dizel tukaj zvišala z 1,817 € na 1,877 €. Najvišja cena je bila 1,934 € na dan 25 sep. Kmetijski dizel je cenejši v kraju Santanyí, 7,9 km stran: od 1,865 €.

Mesto za partnerja · rezervirano

Prvič točite gorivo v Španiji?

Gasóleo A
Dizel (B7), enak kot doma
Sin plomo 95
Navadni neosvinčeni bencin (E5)
Sin plomo 98
Neosvinčeni bencin z višjim oktanskim številom (E5)
GLP
Avtoplin (UNP, LPG)

Na mnogih samopostrežnih bencinskih servisih plačate s kartico na točilnem mestu ali na blagajni, preden natočite.

Kako točiti gorivo v Španiji →

Vprašanja

Kje danes najceneje natočim kmetijski dizel v kraju Felanitx?

Na bencinskem servisu Repsol, Carretera Campos km 11,1: 1,875 € za liter, preverjeno pred 2 minutama.

Koliko stane polnjenje 50-litrskega rezervoarja v kraju Felanitx?

Med 93,75 € na najcenejšem in 93,95 € na najdražjem bencinskem servisu.

Kateri bencinski servisi z gorivom kmetijski dizel v kraju Felanitx so odprti 24 ur na dan?

Noben. Preverite delovni čas posameznih bencinskih servisov na seznamu.

Ali je cena za kmetijski dizel v okolici kraja Felanitx nižja?

Da: v kraju Santanyí, 7,9 km stran, je cena za kmetijski dizel od 1,865 €.

Kako se v Španiji imenuje kmetijski dizel?

“Gasóleo B” je rdeče obarvani dizel za kmetijstvo. V osebnih avtomobilih ni dovoljen.

Več v okolici: Felanitx

Znamke v kraju Felanitx