1. Espanja
  2. Illes Balears
  3. Felanitx
  4. Maatalousdiesel

Felanitx: Maatalousdiesel tänään alkaen 1,875 €

Tarkistettu 4 min sitten2 huoltoasemaaMediaani 1,877 €
Halvin maatalousdiesel nyt 1,875€ Repsol · Carretera Campos km 11,1
Reittiohjeet Jaa WhatsApp Auki klo 22:00 asti
Mediaani: Felanitx1,877 €2 huoltoasemaa
Illes Balears1,879 €sama
Espanja1,715 €16,2 ¢
Säästö 50 litrasta0,20 €halvin vs. kallein

Felanitx: kaikki huoltoasemat (maatalousdiesel), halvin ensin

  1. Repsol 1,875mediaani Carretera Campos km 11,1Auki klo 22:00 asti
  2. Repsol 1,879mediaani Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200Auki klo 22:00 asti

Hinnat: Espanjan ekologisen siirtymän ministeriö. Nuolet vertaavat paikkakunnan Felanitx mediaaniin (1,877 €).

Hintakehitys: Maatalousdiesel

1,651,701,751,801,851,9013 syys28 syys13 lokaEspanjaIlles BalearsFelanitx
FelanitxIlles BalearsEspanja
Halvin nyt
1,875 € · Repsol
Kallein nyt
1,879 € · Repsol, Carretera Carretera Felanitx-porto Colom, km8,200 km 8,200
30 päivän huippu (mediaani)
1,934 € · 25 syys
Auki ympäri vuorokauden
0/2

Paikkakunnalla Felanitx maatalousdiesel on myynnissä 2 huoltoasemalla. 50 litran tankin täyttäminen halvimmalla huoltoasemalla kalleimman sijaan säästää 0,20 €.

Mediaanihinta paikkakunnalla Felanitx (1,877 €) on sama kuin provinssissa Illes Balears. Se on 16,2 senttiä yli Espanjan mediaanin. Viimeisten 31 päivän aikana maatalousdiesel on kallistunut täällä 1,817 eurosta 1,877 euroon. Korkeimmillaan hinta oli 1,934 € (25 syys). Maatalousdiesel on halvempaa paikkakunnalla Santanyí, 7,9 km:n päässä, alkaen 1,865 €.

Kumppanipaikka · varattu

Ensimmäistä kertaa tankkaamassa Espanjassa?

Gasóleo A
Diesel (B7), sama kuin kotona
Sin plomo 95
Tavallinen lyijytön bensiini (E5)
Sin plomo 98
Lyijytön superbensiini (E5)
GLP
LPG / nestekaasu

Monilla itsepalveluasemilla maksetaan kortilla mittarilla tai kassalla ennen tankkausta.

Näin tankkaat Espanjassa →

Kysymyksiä

Missä maatalousdiesel on tänään halvinta paikkakunnalla Felanitx?

Huoltoasemalla Repsol, Carretera Campos km 11,1: 1,875 € litralta, tarkistettu 4 minuuttia sitten.

Paljonko 50 litran tankin täyttäminen maksaa paikkakunnalla Felanitx?

Halvimmalla huoltoasemalla 93,75 € ja kalleimmalla 93,95 €.

Mitkä huoltoasemat paikkakunnalla Felanitx ovat auki ympäri vuorokauden (maatalousdiesel)?

Ei yksikään. Tarkista kunkin huoltoaseman aukioloajat listasta.

Onko maatalousdiesel halvempaa lähellä paikkakuntaa Felanitx?

Kyllä: paikkakunnalla Santanyí, 7,9 km:n päässä, maatalousdiesel maksaa alkaen 1,865 €.

Mikä on maatalousdiesel espanjaksi?

”Gasóleo B” on punaiseksi värjättyä maatalousdieseliä. Sitä ei saa käyttää yksityisautoissa.

Lisää lähistöltä: Felanitx

Ketjut: Felanitx