1. Hiszpania
  2. Navarra
  3. Corella
  4. Benzyna 95

Benzyna 95 w miejscowości Corella dziś: od 1,882 €

Sprawdzono 29 min temu2 stacjeMediana 1,886 €
Najtaniej teraz: benzyna 95 1,882€ Estacion de Servicio la Noria · Carretera Na-6920 km 3,850
Nawiguj Udostępnij WhatsApp Czynna do 23:00
Mediana: Corella1,886 €2 stacje
Navarra1,799 €8,7 ¢
Hiszpania1,809 €7,7 ¢
Oszczędność na 50 l0,35 €najtańsza a najdroższa

Wszystkie stacje w miejscowości Corella (benzyna 95), od najtańszej

  1. Estacion de Servicio la Noria 1,882mediana Carretera Na-6920 km 3,850Czynna do 23:00
  2. Sertelgas,slZamknięta · otwarcie jutro o 07:00 1,889mediana Poligono Industrial Ombatillo, s/n

Ceny z hiszpańskiego Ministerstwa Transformacji Ekologicznej. Strzałki pokazują różnicę względem mediany w miejscowości Corella (1,886 €).

Benzyna 95: trend cen

1,801,851,901,952,0013 wrz28 wrz13 paźHiszpaniaNavarraCorella
CorellaNavarraHiszpania
Najtaniej teraz
1,882 € · Estacion de Servicio la Noria
Najdrożej teraz
1,889 € · Sertelgas,sl, Poligono Industrial Ombatillo, s/n
Maksimum z 30 dni (mediana)
1,986 € · 30 wrz
Czynne całą dobę
0 z 2

W miejscowości Corella benzyna 95 jest w ofercie 2 stacji. Zatankowanie baku o pojemności 50 l na najtańszej stacji zamiast na najdroższej pozwala zaoszczędzić 0,35 €.

Mediana w miejscowości Corella (1,886 €) jest o 8,7 centa wyższa niż w prowincji Navarra. To o 7,7 centa więcej niż mediana w Hiszpanii. W ciągu ostatnich 31 dni cena spadła tu z 1,949 € do 1,886 €. Najwyższą cenę, 1,986 €, odnotowano 30 wrz. Benzyna 95 kosztuje mniej w miejscowości Rincón de Soto, 14 km stąd: od 1,659 €.

Miejsce partnera · zarezerwowane

Pierwszy raz tankujesz w Hiszpanii?

Gasóleo A
Olej napędowy (B7), taki sam jak w Polsce
Sin plomo 95
Zwykła benzyna bezołowiowa (E5)
Sin plomo 98
Benzyna bezołowiowa super (E5)
GLP
LPG / autogaz

Na wielu stacjach samoobsługowych płacisz kartą przy dystrybutorze albo w kasie przed tankowaniem.

Jak tankować w Hiszpanii →

Pytania

Gdzie w miejscowości Corella benzyna 95 kosztuje dziś najmniej?

Na stacji Estacion de Servicio la Noria, Carretera Na-6920 km 3,850: 1,882 € za litr, sprawdzono 29 minut temu.

Ile kosztuje zatankowanie baku o pojemności 50 l w miejscowości Corella?

Od 94,10 € na najtańszej stacji do 94,45 € na najdroższej.

Na których stacjach w miejscowości Corella benzyna 95 jest w sprzedaży całą dobę?

Na żadnej. Sprawdź godziny otwarcia każdej stacji na liście.

Czy w pobliżu miejscowości Corella benzyna 95 kosztuje mniej?

Tak: w miejscowości Rincón de Soto, 14 km stąd, benzyna 95 kosztuje od 1,659 €.

Jak w Hiszpanii nazywa się benzyna 95?

“Sin plomo 95” lub “Gasolina 95”: zwykła benzyna bezołowiowa 95 (E5), odpowiednik Pb95 w Polsce.

Więcej w okolicy: Corella

Marki w miejscowości Corella