1. Hiszpania
  2. Lugo
  3. A Pastoriza
  4. Olej napędowy

Olej napędowy w miejscowości A Pastoriza dziś: od 1,889 €

Sprawdzono 18 min temu2 stacjeMediana 1,924 €
Najtaniej teraz: olej napędowy 1,889€ O Xeixo,s.coop Galega Oil · Lugar Carrizal, s/n
Nawiguj Udostępnij WhatsApp Czynna całą dobę
Mediana: A Pastoriza1,924 €2 stacje
Lugo1,959 €3,5 ¢
Hiszpania1,915 €0,9 ¢
Oszczędność na 50 l3,50 €najtańsza a najdroższa

Wszystkie stacje w miejscowości A Pastoriza (olej napędowy), od najtańszej

  1. O Xeixo,s.coop Galega Oil24 h 1,8893,5 ¢ Lugar Carrizal, s/n
  2. Cepsa 1,9593,5 ¢ Carretera Lindin-paraxes km 9,350Czynna do 23:00

Ceny z hiszpańskiego Ministerstwa Transformacji Ekologicznej. Strzałki pokazują różnicę względem mediany w miejscowości A Pastoriza (1,924 €).

Olej napędowy: trend cen

1,851,901,952,0013 wrz28 wrz13 paźHiszpaniaLugoA Pastoriza
A PastorizaLugoHiszpania
Najtaniej teraz
1,889 € · O Xeixo,s.coop Galega Oil
Najdrożej teraz
1,959 € · Cepsa, Carretera Lindin-paraxes km 9,350
Maksimum z 30 dni (mediana)
1,949 € · 22 wrz
Czynne całą dobę
1 z 2

W miejscowości A Pastoriza olej napędowy jest w ofercie 2 stacji. Zatankowanie baku o pojemności 50 l na najtańszej stacji zamiast na najdroższej pozwala zaoszczędzić 3,50 €.

Mediana w miejscowości A Pastoriza (1,924 €) jest o 3,5 centa niższa niż w prowincji Lugo. To o 0,9 centa więcej niż mediana w Hiszpanii. W ciągu ostatnich 31 dni cena wzrosła tu z 1,854 € do 1,924 €. Najwyższą cenę, 1,949 €, odnotowano 22 wrz. Olej napędowy kosztuje mniej w miejscowości Castro de Rei, 16 km stąd: od 1,819 €.

Miejsce partnera · zarezerwowane

Pierwszy raz tankujesz w Hiszpanii?

Gasóleo A
Olej napędowy (B7), taki sam jak w Polsce
Sin plomo 95
Zwykła benzyna bezołowiowa (E5)
Sin plomo 98
Benzyna bezołowiowa super (E5)
GLP
LPG / autogaz

Na wielu stacjach samoobsługowych płacisz kartą przy dystrybutorze albo w kasie przed tankowaniem.

Jak tankować w Hiszpanii →

Pytania

Gdzie w miejscowości A Pastoriza olej napędowy kosztuje dziś najmniej?

Na stacji O Xeixo,s.coop Galega Oil, Lugar Carrizal, s/n: 1,889 € za litr, sprawdzono 18 minut temu.

Ile kosztuje zatankowanie baku o pojemności 50 l w miejscowości A Pastoriza?

Od 94,45 € na najtańszej stacji do 97,95 € na najdroższej.

Na których stacjach w miejscowości A Pastoriza olej napędowy jest w sprzedaży całą dobę?

1 z 2: O Xeixo,s.coop Galega Oil.

Czy w pobliżu miejscowości A Pastoriza olej napędowy kosztuje mniej?

Tak: w miejscowości Castro de Rei, 16 km stąd, olej napędowy kosztuje od 1,819 €.

Jak w Hiszpanii nazywa się olej napędowy?

“Gasóleo A” (czasem “Diésel”). To ten sam olej napędowy B7, co w Polsce i reszcie UE.

Więcej w okolicy: A Pastoriza

Marki w miejscowości A Pastoriza