1. Hispaania
  2. Lugo
  3. A Pastoriza
  4. Diisel

Diisel A Pastoriza linnas täna: alates 1,889 €

Kontrollitud 29 min tagasi2 tanklatMediaan 1,924 €
Odavaim diisel praegu 1,889€ O Xeixo,s.coop Galega Oil · Lugar Carrizal, s/n
Navigeeri Jaga WhatsApp Avatud 24 h
A Pastoriza linna mediaan1,924 €2 tanklat
Lugo1,959 €3,5 ¢
Hispaania1,915 €0,9 ¢
Sääst 50 liitrilt3,50 €odavaim vs kalleim

Kõik tanklad A Pastoriza linnas (diisel), odavaim eespool

  1. O Xeixo,s.coop Galega Oil24 h 1,8893,5 ¢ Lugar Carrizal, s/n
  2. Cepsa 1,9593,5 ¢ Carretera Lindin-paraxes km 9,350Avatud kuni 23:00

Hinnad: Hispaania Ökoloogilise Ülemineku Ministeerium. Nooled võrdlevad A Pastoriza linna mediaaniga (1,924 €).

1,851,901,952,0013 sept28 sept13 oktHispaaniaLugoA Pastoriza
A PastorizaLugoHispaania
Praegu odavaim
1,889 € · O Xeixo,s.coop Galega Oil
Praegu kalleim
1,959 € · Cepsa, Carretera Lindin-paraxes km 9,350
30 päeva kõrgeim (mediaan)
1,949 € · 22 sept
Avatud ööpäevaringselt
1 / 2

A Pastoriza linnas on diisel müügil 2 tanklas. Kui tangid 50-liitrise paagi täis kõige odavamas tanklas, mitte kõige kallimas, säästad 3,50 €.

A Pastoriza linna mediaanhind (1,924 €) on 3,5 senti madalam kui Lugo provintsi mediaan. See on 0,9 senti üle Hispaania mediaani. Viimase 31 päeva jooksul on diisel siin kallinenud 1,854 eurolt 1,924 eurole. Kõrgeim hind oli 1,949 € (22 sept). Diisel on odavam Castro de Rei linnas, 16 km kaugusel, alates 1,819 €.

Partneri koht · reserveeritud

Tangid Hispaanias esimest korda?

Gasóleo A
Diisel (B7), sama mis kodus
Sin plomo 95
Tavaline pliivaba bensiin (E5)
Sin plomo 98
Super pliivaba bensiin (E5)
GLP
LPG / autogaas

Paljudes iseteenindustanklates maksad kaardiga tankuri juures või enne tankimist kassas.

Kuidas Hispaanias tankida →

Küsimused

Kus on diisel täna kõige odavam A Pastoriza linnas?

Tanklas O Xeixo,s.coop Galega Oil, Lugar Carrizal, s/n: 1,889 € liitri eest, kontrollitud 29 minutit tagasi.

Kui palju maksab 50-liitrise paagi täitmine A Pastoriza linnas?

Kõige odavamas tanklas 94,45 € ja kõige kallimas 97,95 €.

Millised tanklad A Pastoriza linnas on ööpäevaringselt avatud (diisel)?

2 tanklast on avatud 1: O Xeixo,s.coop Galega Oil.

Kas diisel on A Pastoriza linna lähedal odavam?

Jah: Castro de Rei linnas, 16 km kaugusel, on diisel alates 1,819 €.

Mis on diisel hispaania keeles?

„Gasóleo A“ (mõnikord „Diésel“). See on sama B7-diisel, mida müüakse Eestis ja mujal ELis.

Veel A Pastoriza linna ümbruses

Ketid A Pastoriza linnas