Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
LPG f’kull belt tal-provinċja ta’ Zamora, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Robleda-Cervantes | 1 | 0.950 | 0.950 | 21.9 ¢ |
| Arcenillas | 1 | 1.083 | 1.083 | 8.6 ¢ |
| Zamora | 2 | 1.169 | 1.174 | 0.5 ¢ |
| Benavente | 1 | 1.189 | 1.189 | 2.0 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ LPG fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Zamora (1.169 €).
L-irħas LPG illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Zamora (1.169 €)
- Repostar, Antonio del Estal López S.l. 0.95021.9 ¢
- Fertiblend24 h 1.0838.6 ¢
-
Repsol 1.169medjan
-
Repsol 1.1791.0 ¢
-
Repsol24 h 1.1892.0 ¢
LPG: l-aħħar 12-il xahar
Illum 5 pompi tal-petrol fil-provinċja ta’ Zamora jbigħu LPG: il-prezz medjan huwa 1.169 € u l-irħas huwa 0.950 €. Dan huwa bejn wieħed u ieħor l-istess bħal ġimgħa ilu (1.169 €). Sena ilu kien 0.919 €, 25.0 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ LPG hawn huwa 1.169 €, 4.1 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. L-irħas LPG jinsab għand Repostar, Antonio del Estal López S.l. f’Robleda-Cervantes (0.950 €).
Il-prezz tal-LPG fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Zamora →
LPG: x’inhu? →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas LPG fil-provinċja ta’ Zamora illum?
Għand Repostar, Antonio del Estal López S.l., Carretera Crta. Za-104 km 4,723, Robleda-Cervantes: 0.950 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Zamora huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
LPG: medjan ta’ 1.169 € f’Zamora u 1.128 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.