Il-prezz tal-petrol 95 fil-provinċja ta’ Teruel llum
Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
Petrol 95 f’kull belt tal-provinċja ta’ Teruel, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Castelserás | 1 | 1.569 | 1.569 | 16.0 ¢ |
| Perales del Alfambra | 1 | 1.589 | 1.589 | 14.0 ¢ |
| Muniesa | 1 | 1.609 | 1.609 | 12.0 ¢ |
| Calamocha | 2 | 1.598 | 1.662 | 6.7 ¢ |
| Valderrobres | 2 | 1.563 | 1.676 | 5.3 ¢ |
| Cretas | 1 | 1.682 | 1.682 | 4.7 ¢ |
| Albentosa | 1 | 1.699 | 1.699 | 3.0 ¢ |
| Alcañiz | 5 | 1.508 | 1.699 | 3.0 ¢ |
| Híjar | 1 | 1.699 | 1.699 | 3.0 ¢ |
| Andorra | 2 | 1.701 | 1.701 | 2.8 ¢ |
| Cella | 3 | 1.617 | 1.709 | 2.0 ¢ |
| Monreal del Campo | 4 | 1.599 | 1.714 | 1.5 ¢ |
| Rubielos de Mora | 1 | 1.715 | 1.715 | 1.4 ¢ |
| Alcalá de la Selva | 1 | 1.719 | 1.719 | 1.0 ¢ |
| Alcorisa | 1 | 1.719 | 1.719 | 1.0 ¢ |
| Mora de Rubielos | 1 | 1.719 | 1.719 | 1.0 ¢ |
| Sarrión | 1 | 1.725 | 1.725 | l-istess |
| Teruel | 10 | 1.549 | 1.727 | l-istess |
| Cantavieja | 1 | 1.729 | 1.729 | l-istess |
| Mas de las Matas | 2 | 1.719 | 1.734 | 0.5 ¢ |
| Albalate del Arzobispo | 1 | 1.739 | 1.739 | 1.0 ¢ |
| Alfambra | 1 | 1.739 | 1.739 | 1.0 ¢ |
| Caminreal | 1 | 1.739 | 1.739 | 1.0 ¢ |
| La Puebla de Valverde | 1 | 1.739 | 1.739 | 1.0 ¢ |
| Villafranca del Campo | 1 | 1.749 | 1.749 | 2.0 ¢ |
| Ferreruela de Huerva | 1 | 1.755 | 1.755 | 2.6 ¢ |
| Santa Eulalia | 1 | 1.755 | 1.755 | 2.6 ¢ |
| Calanda | 2 | 1.749 | 1.759 | 3.0 ¢ |
| Calaceite | 1 | 1.769 | 1.769 | 4.0 ¢ |
| La Puebla de Híjar | 1 | 1.769 | 1.769 | 4.0 ¢ |
| Utrillas | 1 | 1.779 | 1.779 | 5.0 ¢ |
| Monroyo | 1 | 1.789 | 1.789 | 6.0 ¢ |
| Aguaviva | 1 | 1.799 | 1.799 | 7.0 ¢ |
| Albarracín | 1 | 1.799 | 1.799 | 7.0 ¢ |
| Manzanera | 1 | 1.799 | 1.799 | 7.0 ¢ |
| Orihuela del Tremedal | 1 | 1.799 | 1.799 | 7.0 ¢ |
| La Portellada | 1 | 1.800 | 1.800 | 7.1 ¢ |
| Aliaga | 1 | 1.819 | 1.819 | 9.0 ¢ |
| Montalbán | 1 | 1.819 | 1.819 | 9.0 ¢ |
| Mosqueruela | 1 | 1.959 | 1.959 | 23.0 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ petrol 95 fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Teruel (1.729 €).
L-irħas petrol 95 illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Teruel (1.729 €)
-
bonÀrea24 h 1.50822.1 ¢
- Gasoleos Teruel24 h 1.54918.0 ¢
-
Alcampo24 h
1.55117.8 ¢
- Gasoleos Sersuco24 h 1.56316.6 ¢
- Sanicoop24 h 1.56916.0 ¢
- Gasoleos Teruel24 h 1.58914.0 ¢
- Gasolinera Jiloca24 h 1.59813.1 ¢
-
GasExpress24 h 1.59913.0 ¢
- Gasoleos Teruel24 h 1.59913.0 ¢
- Gasoleos Teruel24 h 1.60912.0 ¢
Petrol 95: l-aħħar 12-il xahar
Illum 63 pompa tal-petrol fil-provinċja ta’ Teruel jbigħu petrol 95: il-prezz medjan huwa 1.729 € u l-irħas huwa 1.508 €. Dan huwa 5.6 ċenteżmi inqas minn ġimgħa ilu (1.785 €). Sena ilu kien 1.499 €, 23.0 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ petrol 95 hawn huwa 1.729 €, 3.6 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. L-irħas petrol 95 jinsab għand bonÀrea f’Alcañiz (1.508 €).
Il-prezz tal-petrol 95 fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Teruel →
Petrol 95: x’inhu? →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas petrol 95 fil-provinċja ta’ Teruel illum?
Għand bonÀrea, Avenida Zaragoza, 75, Alcañiz: 1.508 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Teruel huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
Petrol 95: medjan ta’ 1.729 € f’Teruel u 1.765 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.