Il-prezz tal-LPG fil-provinċja ta’ Tarragona llum
Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
LPG f’kull belt tal-provinċja ta’ Tarragona, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Tarragona | 4 | 0.781 | 0.946 | 17.9 ¢ |
| Vila-seca | 3 | 0.935 | 0.955 | 17.0 ¢ |
| L'Ampolla | 1 | 0.959 | 0.959 | 16.6 ¢ |
| L'Arboç | 1 | 1.109 | 1.109 | 1.6 ¢ |
| Salou | 1 | 1.109 | 1.109 | 1.6 ¢ |
| Sant Jaume dels Domenys | 1 | 1.109 | 1.109 | 1.6 ¢ |
| Valls | 1 | 1.109 | 1.109 | 1.6 ¢ |
| Amposta | 1 | 1.125 | 1.125 | l-istess |
| Bellvei | 1 | 1.125 | 1.125 | l-istess |
| Montblanc | 1 | 1.128 | 1.128 | l-istess |
| Cunit | 1 | 1.129 | 1.129 | l-istess |
| Reus | 1 | 1.139 | 1.139 | 1.4 ¢ |
| Cambrils | 1 | 1.150 | 1.150 | 2.5 ¢ |
| Vila-rodona | 2 | 1.159 | 1.159 | 3.4 ¢ |
| Altafulla | 3 | 1.115 | 1.174 | 4.9 ¢ |
| L'Aldea | 2 | 1.199 | 1.199 | 7.4 ¢ |
| Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant | 3 | 0.935 | 1.199 | 7.4 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ LPG fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Tarragona (1.125 €).
L-irħas LPG illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Tarragona (1.125 €)
- Oil Prix24 h 0.78134.4 ¢
- Icor Energia24 h 0.92520.0 ¢
- Alas24 h 0.93519.0 ¢
- Alas Central24 h 0.93519.0 ¢
-
Shell24 h 0.95517.0 ¢
- Multigrupo24 h 0.95916.6 ¢
- Exoil24 h 0.96815.7 ¢
-
Repsol24 h 1.1091.6 ¢
-
Repsol 1.1091.6 ¢
-
Repsol24 h 1.1091.6 ¢
LPG: l-aħħar 12-il xahar
Illum 28 pompa tal-petrol fil-provinċja ta’ Tarragona jbigħu LPG: il-prezz medjan huwa 1.125 € u l-irħas huwa 0.781 €. Dan huwa 1.5 ċenteżmi inqas minn ġimgħa ilu (1.140 €). Sena ilu kien 0.969 €, 15.6 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ LPG hawn huwa 1.125 €, l-istess bħal fil-bqija ta’ Spanja. L-irħas LPG jinsab għand Oil Prix f’Tarragona (0.781 €).
Il-prezz tal-LPG fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Tarragona →
LPG: x’inhu? →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas LPG fil-provinċja ta’ Tarragona illum?
Għand Oil Prix, Calle Eix Transversal s/n, s/n, Tarragona: 0.781 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Tarragona huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
LPG: medjan ta’ 1.125 € f’Tarragona u 1.128 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.