Il-prezz tal-AdBlue fil-provinċja ta’ Salamanca llum
Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
AdBlue f’kull belt tal-provinċja ta’ Salamanca, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Peñaranda de Bracamonte | 2 | 0.605 | 0.660 | 23.9 ¢ |
| Ciudad Rodrigo | 3 | 0.790 | 0.819 | 8.0 ¢ |
| Vitigudino | 2 | 0.790 | 0.840 | 5.9 ¢ |
| Guijuelo | 1 | 0.869 | 0.869 | 3.0 ¢ |
| Béjar | 1 | 0.890 | 0.890 | 0.9 ¢ |
| Montejo | 1 | 0.890 | 0.890 | 0.9 ¢ |
| Puerto de Béjar | 1 | 0.890 | 0.890 | 0.9 ¢ |
| Aldehuela de la Bóveda | 1 | 0.899 | 0.899 | l-istess |
| Santa Marta de Tormes | 2 | 0.899 | 0.899 | l-istess |
| Villares de la Reina | 3 | 0.850 | 0.950 | 5.1 ¢ |
| Fresno Alhándiga | 1 | 0.959 | 0.959 | 6.0 ¢ |
| Calvarrasa de Abajo | 1 | 0.970 | 0.970 | 7.1 ¢ |
| Galindo y Perahuy | 1 | 1.000 | 1.000 | 10.1 ¢ |
| Sancti-Spíritus | 3 | 0.890 | 1.026 | 12.7 ¢ |
| Salamanca | 3 | 0.989 | 1.109 | 21.0 ¢ |
| Tamames | 1 | 1.289 | 1.289 | 39.0 ¢ |
| La Alberca | 1 | 1.590 | 1.590 | 69.1 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ AdBlue fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Salamanca (0.899 €).
L-irħas AdBlue illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Salamanca (0.899 €)
- Monte la Reina24 h 0.60529.4 ¢
- An Energeticos - Peñaranda24 h 0.71518.4 ¢
- Pgs24 h 0.79010.9 ¢
- Pgs24 h 0.79010.9 ¢
- Renaccia24 h 0.8198.0 ¢
- Ecu Villares24 h 0.8504.9 ¢
- Area de Servicios y Transportes Guijuelo Sl24 h 0.8693.0 ¢
-
Galp 0.8693.0 ¢
- Bejaroil24 h 0.8900.9 ¢
-
Cepsa24 h 0.8900.9 ¢
AdBlue: l-aħħar 12-il xahar
Illum 28 pompa tal-petrol fil-provinċja ta’ Salamanca jbigħu AdBlue: il-prezz medjan huwa 0.899 € u l-irħas huwa 0.605 €. Dan huwa bejn wieħed u ieħor l-istess bħal ġimgħa ilu (0.899 €). Sena ilu kien 0.750 €, 14.9 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ AdBlue hawn huwa 0.899 €, l-istess bħal fil-bqija ta’ Spanja. L-irħas AdBlue jinsab għand Monte la Reina f’Peñaranda de Bracamonte (0.605 €).
Il-prezz tal-AdBlue fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Salamanca →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas AdBlue fil-provinċja ta’ Salamanca illum?
Għand Monte la Reina, Carretera Cañizal Piedrahita km 38,20, Peñaranda de Bracamonte: 0.605 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Salamanca huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
AdBlue: medjan ta’ 0.899 € f’Salamanca u 0.900 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.