Il-prezz tal-petrol 95 fil-provinċja ta’ Huesca llum
Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
Petrol 95 f’kull belt tal-provinċja ta’ Huesca, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Torres de Barbués | 1 | 1.535 | 1.535 | 22.0 ¢ |
| Esplús | 1 | 1.545 | 1.545 | 21.0 ¢ |
| Peñalba | 1 | 1.585 | 1.585 | 17.0 ¢ |
| Fonz | 1 | 1.638 | 1.638 | 11.7 ¢ |
| Monzón | 4 | 1.504 | 1.642 | 11.3 ¢ |
| Sariñena | 2 | 1.619 | 1.677 | 7.8 ¢ |
| Alcolea de Cinca | 1 | 1.679 | 1.679 | 7.6 ¢ |
| Huerto | 1 | 1.679 | 1.679 | 7.6 ¢ |
| Peralta de Alcofea | 1 | 1.693 | 1.693 | 6.2 ¢ |
| Alcubierre | 1 | 1.695 | 1.695 | 6.0 ¢ |
| Binaced | 2 | 1.656 | 1.701 | 5.4 ¢ |
| El Pueyo de Araguás | 1 | 1.709 | 1.709 | 4.6 ¢ |
| Benabarre | 2 | 1.689 | 1.712 | 4.3 ¢ |
| Estadilla | 2 | 1.691 | 1.713 | 4.2 ¢ |
| Almudévar | 2 | 1.650 | 1.720 | 3.5 ¢ |
| Osso de Cinca | 1 | 1.729 | 1.729 | 2.6 ¢ |
| San Miguel del Cinca | 1 | 1.731 | 1.731 | 2.4 ¢ |
| Albalate de Cinca | 1 | 1.735 | 1.735 | 2.0 ¢ |
| Binéfar | 3 | 1.503 | 1.735 | 2.0 ¢ |
| Campo | 1 | 1.735 | 1.735 | 2.0 ¢ |
| Castejón de Sos | 1 | 1.735 | 1.735 | 2.0 ¢ |
| Lanaja | 1 | 1.735 | 1.735 | 2.0 ¢ |
| Peraltilla | 1 | 1.735 | 1.735 | 2.0 ¢ |
| Siétamo | 1 | 1.735 | 1.735 | 2.0 ¢ |
| Castejón del Puente | 1 | 1.739 | 1.739 | 1.6 ¢ |
| Lalueza | 1 | 1.739 | 1.739 | 1.6 ¢ |
| Tella-Sin | 1 | 1.739 | 1.739 | 1.6 ¢ |
| Torrente de Cinca | 1 | 1.745 | 1.745 | 1.0 ¢ |
| Benasque | 1 | 1.749 | 1.749 | 0.6 ¢ |
| Candasnos | 2 | 1.749 | 1.749 | 0.6 ¢ |
| Arén | 1 | 1.750 | 1.750 | 0.5 ¢ |
| Aínsa-Sobrarbe | 1 | 1.759 | 1.759 | l-istess |
| Broto | 1 | 1.759 | 1.759 | l-istess |
| Labuerda | 1 | 1.759 | 1.759 | l-istess |
| Huesca | 16 | 1.506 | 1.760 | 0.5 ¢ |
| Sallent de Gállego | 2 | 1.745 | 1.760 | 0.5 ¢ |
| Puente la Reina de Jaca | 1 | 1.764 | 1.764 | 0.9 ¢ |
| Ayerbe | 1 | 1.769 | 1.769 | 1.4 ¢ |
| Grañén | 1 | 1.769 | 1.769 | 1.4 ¢ |
| Barbastro | 7 | 1.620 | 1.775 | 2.0 ¢ |
| Bielsa | 1 | 1.777 | 1.777 | 2.2 ¢ |
| Ballobar | 1 | 1.779 | 1.779 | 2.4 ¢ |
| Sena | 1 | 1.779 | 1.779 | 2.4 ¢ |
| Zaidín | 1 | 1.779 | 1.779 | 2.4 ¢ |
| Sabiñánigo | 4 | 1.749 | 1.784 | 2.9 ¢ |
| Nueno | 1 | 1.788 | 1.788 | 3.3 ¢ |
| Altorricón | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Biescas | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Boltaña | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Gurrea de Gállego | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Jaca | 3 | 1.699 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| La Sotonera | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Tamarite de Litera | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Valle de Hecho | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Villanúa | 1 | 1.789 | 1.789 | 3.4 ¢ |
| Graus | 2 | 1.769 | 1.794 | 3.9 ¢ |
| Fraga | 10 | 1.502 | 1.798 | 4.3 ¢ |
| Isábena | 1 | 1.799 | 1.799 | 4.4 ¢ |
| Loporzano | 1 | 1.799 | 1.799 | 4.4 ¢ |
| El Grado | 2 | 1.796 | 1.848 | 9.3 ¢ |
| Canfranc | 1 | 1.849 | 1.849 | 9.4 ¢ |
| Alquézar | 1 | 1.910 | 1.910 | 15.5 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ petrol 95 fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Huesca (1.755 €).
L-irħas petrol 95 illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Huesca (1.755 €)
-
bonÀrea24 h 1.50225.3 ¢
-
bonÀrea24 h 1.50325.2 ¢
-
bonÀrea24 h 1.50425.1 ¢
-
Alcampo24 h
1.50624.9 ¢
-
bonÀrea24 h 1.50624.9 ¢
- Mazana24 h 1.53522.0 ¢
- Agropienso24 h 1.54521.0 ¢
- Dip Energy24 h 1.54920.6 ¢
- Orangutan24 h 1.54920.6 ¢
- Cooperativa la Valcuerna 1.58517.0 ¢
Petrol 95: l-aħħar 12-il xahar
Illum 111 pompa tal-petrol fil-provinċja ta’ Huesca jbigħu petrol 95: il-prezz medjan huwa 1.755 € u l-irħas huwa 1.502 €. Dan huwa 3.4 ċenteżmi inqas minn ġimgħa ilu (1.789 €). Sena ilu kien 1.479 €, 27.6 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ petrol 95 hawn huwa 1.755 €, 0.9 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. L-irħas petrol 95 jinsab għand bonÀrea f’Fraga (1.502 €).
Il-prezz tal-petrol 95 fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Huesca →
Petrol 95: x’inhu? →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas petrol 95 fil-provinċja ta’ Huesca illum?
Għand bonÀrea, Poligono Sub 7 Bis, Antigua Nii, s/n, Fraga: 1.502 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Huesca huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
Petrol 95: medjan ta’ 1.755 € f’Huesca u 1.764 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.