- Spanja
- Guadalajara
- AdBlue
Il-prezz tal-AdBlue fil-provinċja ta’ Guadalajara llum
Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
AdBlue f’kull belt tal-provinċja ta’ Guadalajara, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Campillo de Dueñas | 1 | 0.610 | 0.610 | 26.9 ¢ |
| Brihuega | 1 | 0.799 | 0.799 | 8.0 ¢ |
| Guadalajara | 5 | 0.600 | 0.799 | 8.0 ¢ |
| Cabanillas del Campo | 2 | 0.799 | 0.814 | 6.5 ¢ |
| Molina de Aragón | 2 | 0.790 | 0.820 | 5.9 ¢ |
| Torremocha del Campo | 1 | 0.879 | 0.879 | l-istess |
| Alovera | 1 | 1.000 | 1.000 | 12.1 ¢ |
| Torija | 1 | 1.090 | 1.090 | 21.1 ¢ |
| Sigüenza | 1 | 1.200 | 1.200 | 32.1 ¢ |
| Torrejón del Rey | 1 | 1.200 | 1.200 | 32.1 ¢ |
| Azuqueca de Henares | 2 | 1.390 | 1.390 | 51.1 ¢ |
| Condemios de Arriba | 1 | 2.100 | 2.100 | 122.1 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ AdBlue fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Guadalajara (0.879 €).
L-irħas AdBlue illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Guadalajara (0.879 €)
-
Beroil
0.60027.9 ¢
- Sdad Coop Campillo de Dueñas24 h 0.61026.9 ¢
- Gasoleos Teruel24 h 0.7908.9 ¢
- Alameda 0.7998.0 ¢
- Alameda Express24 h 0.7998.0 ¢
- Alameda Express Area24 h 0.7998.0 ¢
-
BP24 h 0.7998.0 ¢
- Dst Cabanillas24 h 0.8295.0 ¢
-
Repsol 0.8502.9 ¢
- Area 11724 h 0.879medjan
AdBlue: l-aħħar 12-il xahar
Illum 19 pompa tal-petrol fil-provinċja ta’ Guadalajara jbigħu AdBlue: il-prezz medjan huwa 0.879 € u l-irħas huwa 0.600 €. Dan huwa bejn wieħed u ieħor l-istess bħal ġimgħa ilu (0.879 €). Sena ilu kien 0.849 €, 3.0 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ AdBlue hawn huwa 0.879 €, 2.1 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. L-irħas AdBlue jinsab għand Beroil f’Guadalajara (0.600 €).
Il-prezz tal-AdBlue fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Guadalajara →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas AdBlue fil-provinċja ta’ Guadalajara illum?
Għand Beroil, Calle C/trafalgar, s/n, Guadalajara: 0.600 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Guadalajara huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
AdBlue: medjan ta’ 0.879 € f’Guadalajara u 0.900 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.