Il-prezz tal-AdBlue fil-provinċja ta’ Gipuzkoa llum
Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
AdBlue f’kull belt tal-provinċja ta’ Gipuzkoa, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Andoain | 2 | 0.768 | 0.778 | 17.1 ¢ |
| Urretxu | 1 | 0.779 | 0.779 | 17.0 ¢ |
| Eibar | 4 | 0.760 | 0.785 | 16.4 ¢ |
| Errenteria | 1 | 0.799 | 0.799 | 15.0 ¢ |
| Bergara | 1 | 0.899 | 0.899 | 5.0 ¢ |
| Donostia-San Sebastián | 4 | 0.677 | 0.899 | 5.0 ¢ |
| Lazkao | 1 | 0.899 | 0.899 | 5.0 ¢ |
| Tolosa | 1 | 0.899 | 0.899 | 5.0 ¢ |
| Zumarraga | 1 | 0.899 | 0.899 | 5.0 ¢ |
| Azpeitia | 3 | 0.899 | 0.900 | 4.9 ¢ |
| Lezo | 2 | 0.899 | 0.944 | 0.5 ¢ |
| Hondarribia | 1 | 0.949 | 0.949 | l-istess |
| Mutriku | 1 | 0.950 | 0.950 | l-istess |
| Arrasate | 2 | 0.899 | 0.982 | 3.3 ¢ |
| Astigarraga | 2 | 0.999 | 0.999 | 5.0 ¢ |
| Deba | 2 | 0.999 | 0.999 | 5.0 ¢ |
| Hernani | 1 | 0.999 | 0.999 | 5.0 ¢ |
| Elgoibar | 2 | 0.899 | 1.004 | 5.5 ¢ |
| Oiartzun | 2 | 0.986 | 1.008 | 5.9 ¢ |
| Olaberria | 2 | 0.899 | 1.022 | 7.3 ¢ |
| Irun | 8 | 0.819 | 1.097 | 14.8 ¢ |
| Urnieta | 2 | 0.899 | 1.220 | 27.1 ¢ |
| Legorreta | 1 | 1.449 | 1.449 | 50.0 ¢ |
| Villabona | 2 | 1.449 | 1.449 | 50.0 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ AdBlue fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Gipuzkoa (0.949 €).
L-irħas AdBlue illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Gipuzkoa (0.949 €)
-
EuskadiLowCost24 h 0.67727.2 ¢
-
Ballenoil24 h
0.76018.9 ¢
-
Ballenoil24 h
0.76018.9 ¢
-
EuskadiLowCost24 h 0.76818.1 ¢
- Low Cost Euskadi - Urretxu24 h 0.77917.0 ¢
- Petromiralles24 h 0.78916.0 ¢
- Urepel24 h 0.79915.0 ¢
-
Avia 0.81013.9 ¢
-
Valcarce24 h
0.81913.0 ¢
-
Valcarce24 h
0.81913.0 ¢
AdBlue: l-aħħar 12-il xahar
Illum 49 pompa tal-petrol fil-provinċja ta’ Gipuzkoa jbigħu AdBlue: il-prezz medjan huwa 0.949 € u l-irħas huwa 0.677 €. Dan huwa 3.5 ċenteżmi aktar minn ġimgħa ilu (0.914 €). Sena ilu kien 0.789 €, 16.0 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ AdBlue hawn huwa 0.949 €, 4.9 ċenteżmi aktar mill-medjan Spanjol. L-irħas AdBlue jinsab għand EuskadiLowCost f’Donostia-San Sebastián (0.677 €).
Il-prezz tal-AdBlue fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Gipuzkoa →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas AdBlue fil-provinċja ta’ Gipuzkoa illum?
Għand EuskadiLowCost, Paseo Ubarburu, 6, Donostia-San Sebastián: 0.677 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Gipuzkoa huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
AdBlue: medjan ta’ 0.949 € f’Gipuzkoa u 0.900 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.