Segwi fil-Prezzijiet tiegħi:
LPG f’kull belt tal-provinċja ta’ Cádiz, mill-irħas
| Belt | Pompi | Minn | Medjan | kontra l-provinċja |
|---|---|---|---|---|
| Tarifa | 2 | 0.999 | 0.999 | 10.0 ¢ |
| San Roque | 2 | 0.989 | 1.023 | 7.6 ¢ |
| Olvera | 1 | 1.055 | 1.055 | 4.4 ¢ |
| Villamartín | 1 | 1.055 | 1.055 | 4.4 ¢ |
| San Fernando | 1 | 1.074 | 1.074 | 2.5 ¢ |
| Cádiz | 3 | 1.055 | 1.099 | l-istess |
| Vejer de la Frontera | 1 | 1.099 | 1.099 | l-istess |
| Algeciras | 2 | 1.089 | 1.124 | 2.5 ¢ |
| Rota | 1 | 1.139 | 1.139 | 4.0 ¢ |
| Chiclana de la Frontera | 2 | 1.099 | 1.147 | 4.8 ¢ |
| Los Barrios | 1 | 1.159 | 1.159 | 6.0 ¢ |
| El Puerto de Santa María | 2 | 1.159 | 1.159 | 6.0 ¢ |
| Jerez de la Frontera | 6 | 1.099 | 1.174 | 7.5 ¢ |
“Kontra l-provinċja”: il-prezz medjan ta’ LPG fil-belt meta mqabbel mal-medjan ta’ Cádiz (1.099 €).
L-irħas LPG illum
Il-vleġeġ iqabblu mal-medjan ta’ Cádiz (1.099 €)
- Codes24 h 0.98911.0 ¢
- Tarifa Oil24 h 0.99910.0 ¢
- Tarifuel24 h 0.99910.0 ¢
-
Hemegas24 h
1.0554.4 ¢
-
Hemegas24 h
1.0554.4 ¢
-
Hemegas24 h
1.0554.4 ¢
- Bfuel Campamento24 h 1.0574.2 ¢
-
Moeve24 h 1.0742.5 ¢
- Frii 1.0891.0 ¢
-
BP 1.099medjan
LPG: l-aħħar 12-il xahar
Illum 25 pompa tal-petrol fil-provinċja ta’ Cádiz jbigħu LPG: il-prezz medjan huwa 1.099 € u l-irħas huwa 0.989 €. Dan huwa bejn wieħed u ieħor l-istess bħal ġimgħa ilu (1.099 €). Sena ilu kien 0.949 €, 15.0 ċenteżmi inqas milli huwa llum. Il-prezz medjan ta’ LPG hawn huwa 1.099 €, 2.9 ċenteżmi inqas mill-medjan Spanjol. L-irħas LPG jinsab għand Codes f’San Roque (0.989 €).
Il-prezz tal-LPG fi Spanja llum →
Il-fjuwils u l-pompi kollha fil-provinċja ta’ Cádiz →
LPG: x’inhu? →
Mistoqsijiet
Fejn hu l-irħas LPG fil-provinċja ta’ Cádiz illum?
Għand Codes, Autovia Pol.ind.guadarranque Parc.9a-d (n-340 Autovia A-7 km 0, San Roque: 0.989 € kull litru.
Il-fjuwil fil-provinċja ta’ Cádiz huwa orħos milli fil-bqija ta’ Spanja?
LPG: medjan ta’ 1.099 € f’Cádiz u 1.128 € fi Spanja.
Kemm-il darba jiġu aġġornati l-prezzijiet?
Kull 30 minuta, mid-data miftuħa tal-Ministeru Spanjol għat-Tranżizzjoni Ekoloġika.