1. Ispanija
  2. Alicante
  3. Pedreguer
  4. Premium dyzelinas

Premium dyzelinas vietovėje Pedreguer šiandien: nuo 1,999 €

Patikrinta prieš 11 min.5 degalinėsMediana 2,039 €
Mažiausia kaina dabar (premium dyzelinas) 1,999€ Shell · Carretera C-332 km 193
Mediana vietovėje Pedreguer2,039 €5 degalinės
Alicante1,999 €4,0 ¢
Ispanija2,009 €3,0 ¢
Sutaupymas pilant 50 l2,75 €pigiausia ir brangiausia

Visos degalinės vietovėje Pedreguer (premium dyzelinas), nuo pigiausios

  1. ShellUždaryta · atsidaro rytoj 06:00 1,9994,0 ¢ Carretera C-332 km 193
  2. ShellUždaryta · atsidaro rytoj 06:00 1,9994,0 ¢ Carretera N-332 km 193
  3. RepsolUždaryta · atsidaro rytoj 06:00 2,039mediana Cl Avenida Jaon Carles I, 27
  4. Galp24 h 2,0491,0 ¢ Autopista Ap-7 (mrg.izdo.) km 613,2
  5. Galp24 h 2,0541,5 ¢ Autopista Ap-7 (mrg.dcho.) km 613,2

Kainos iš Ispanijos ekologinės pertvarkos ministerijos. Rodyklės rodo palyginimą su vietovės Pedreguer mediana (2,039 €).

Premium dyzelinas: kainos tendencija

2,002,052,1013 rugs.28 rugs.13 spal.IspanijaAlicantePedreguer
PedreguerAlicanteIspanija
Pigiausia dabar
1,999 € · Shell
Brangiausia dabar
2,054 € · Galp, Autopista Ap-7 (mrg.dcho.) km 613,2
30 dienų maksimumas (mediana)
2,105 € · 27 rugs.
Atviros visą parą
2 iš 5

Vietovėje Pedreguer veikia 5 degalinės, kuriose yra premium dyzelinas. 2 iš jų prašo ne daugiau kaip 2,009 €, daugiausia Shell. Galp degalinėse kainos yra nuo 2,049 € iki 2,054 €. Pripildę 50 l baką pigiausioje, o ne brangiausioje degalinėje, sutaupysite 2,75 €.

Mediana vietovėje Pedreguer (2,039 €) yra 4,0 cento didesnė nei provincijos Alicante mediana. Tai 3,0 cento daugiau nei Ispanijos mediana. Per pastarąsias 31 d. premium dyzelinas čia pabrango nuo 1,989 € iki 2,039 €. Didžiausia kaina buvo 2,105 € (27 rugs.). Vietovėje Benissa, už 10 km, premium dyzelinas kainuoja mažiau – nuo 1,849 €.

Partnerio vieta · rezervuota

Pirmą kartą pilate degalus Ispanijoje?

Gasóleo A
Dyzelinas (B7), toks pat kaip namuose
Sin plomo 95
Įprastas bešvinis benzinas (E5)
Sin plomo 98
Super bešvinis benzinas (E5)
GLP
LPG / suskystintosios dujos

Daugelyje savitarnos degalinių mokama kortele prie kolonėlės arba kasoje prieš pilant degalus.

Kaip pilti degalus Ispanijoje →

Klausimai

Kur šiandien pigiausiai kainuoja premium dyzelinas vietovėje Pedreguer?

Degalinėje Shell, Carretera C-332 km 193: 1,999 € už litrą, patikrinta prieš 11 minučių.

Kiek kainuoja pripildyti 50 l baką vietovėje Pedreguer?

Nuo 99,95 € pigiausioje iki 102,70 € brangiausioje degalinėje.

Premium dyzelinas vietovėje Pedreguer: kurios degalinės atviros visą parą?

2 iš 5: Galp.

Ar netoli vietovės Pedreguer premium dyzelinas kainuoja mažiau?

Taip: vietovėje Benissa, už 10 km, premium dyzelinas kainuoja nuo 1,849 €.

Kaip Ispanijoje vadinasi premium dyzelinas?

“Gasóleo Premium”, “Diésel e+” ar panašūs prekių ženklų pavadinimai: dyzelinas su papildomais priedais.

Daugiau vietovės Pedreguer apylinkėse

Prekių ženklai vietovėje Pedreguer