Lean i Mo phraghsanna:
LPG i ngach baile i gcúige Toledo, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Camuñas | 1 | 0.920 | 0.920 | 15.9 ¢ |
| Consuegra | 1 | 0.929 | 0.929 | 15.0 ¢ |
| Mascaraque | 1 | 0.959 | 0.959 | 12.0 ¢ |
| Yuncler | 1 | 0.999 | 0.999 | 8.0 ¢ |
| Villaluenga de la Sagra | 1 | 1.009 | 1.009 | 7.0 ¢ |
| Las Ventas de Retamosa | 1 | 1.019 | 1.019 | 6.0 ¢ |
| Escalona | 1 | 1.029 | 1.029 | 5.0 ¢ |
| Santa Olalla | 1 | 1.029 | 1.029 | 5.0 ¢ |
| Torrijos | 2 | 1.039 | 1.039 | 4.0 ¢ |
| Burguillos de Toledo | 1 | 1.059 | 1.059 | 2.0 ¢ |
| Guadamur | 1 | 1.059 | 1.059 | 2.0 ¢ |
| La Torre de Esteban Hambrán | 1 | 1.059 | 1.059 | 2.0 ¢ |
| Casarrubios del Monte | 1 | 1.099 | 1.099 | 2.0 ¢ |
| Toledo | 3 | 1.079 | 1.099 | 2.0 ¢ |
| Villacañas | 1 | 1.100 | 1.100 | 2.1 ¢ |
| Calera y Chozas | 1 | 1.149 | 1.149 | 7.0 ¢ |
| Illescas | 3 | 1.039 | 1.159 | 8.0 ¢ |
| Méntrida | 1 | 1.159 | 1.159 | 8.0 ¢ |
| Quintanar de la Orden | 1 | 1.159 | 1.159 | 8.0 ¢ |
| Seseña | 1 | 1.165 | 1.165 | 8.6 ¢ |
| Cazalegas | 3 | 1.099 | 1.169 | 9.0 ¢ |
| Talavera de la Reina | 1 | 1.185 | 1.185 | 10.6 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (LPG) i gcomparáid le hairmheán Toledo (1.079 €).
An LPG is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Toledo (1.079 €)
-
BP 0.92015.9 ¢
- E.s. el Desvio24 h 0.92915.0 ¢
- Hermanos Fernandez Garcia Sa 0.95912.0 ¢
-
Avia24 h 0.9998.0 ¢
- Farruco S.a. 1.0097.0 ¢
- Farruco S.a.24 h 1.0196.0 ¢
- Farruco S.a.24 h 1.0295.0 ¢
- Farruco S.a.24 h 1.0295.0 ¢
-
Avia24 h 1.0394.0 ¢
- Farruco S.a. 1.0394.0 ¢
LPG: an 12 mhí seo caite
Díolann 29 stáisiún i gcúige Toledo LPG inniu: is é 1.079 € an praghas airmheánach agus 0.920 € an praghas is ísle. Sin thart ar an méid céanna agus a bhí seachtain ó shin (1.079 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 0.939 €, 14.0 cent níos lú ná inniu. Is é 1.079 € an praghas airmheánach ar LPG anseo, 4.9 cent faoi bhun airmheán na Spáinne. Tá an LPG is saoire ag BP i mbaile Camuñas (0.920 €).
Praghas LPG sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Toledo →
Cad é “LPG”? →
Ceisteanna
Cá bhfuil an LPG is saoire i gcúige Toledo inniu?
Ag BP, Autovia Autovia A4 km 132, Camuñas: 0.920 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Toledo níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
LPG: airmheán 1.079 € i gcúige Toledo agus 1.128 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.