Praghas peitril 98 i gcúige Segovia inniu
Lean i Mo phraghsanna:
Peitreal 98 i ngach baile i gcúige Segovia, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Cantalejo | 1 | 1.799 | 1.799 | 12.0 ¢ |
| Riaza | 1 | 1.819 | 1.819 | 10.0 ¢ |
| Navalmanzano | 1 | 1.859 | 1.859 | 6.0 ¢ |
| La Lastrilla | 1 | 1.869 | 1.869 | 5.0 ¢ |
| San Cristóbal de Segovia | 1 | 1.869 | 1.869 | 5.0 ¢ |
| Navas de San Antonio | 1 | 1.885 | 1.885 | 3.4 ¢ |
| El Espinar | 1 | 1.889 | 1.889 | 3.0 ¢ |
| Villacastín | 5 | 1.885 | 1.889 | 3.0 ¢ |
| Carbonero el Mayor | 1 | 1.909 | 1.909 | 1.0 ¢ |
| Cuéllar | 1 | 1.909 | 1.909 | 1.0 ¢ |
| Tolocirio | 1 | 1.909 | 1.909 | 1.0 ¢ |
| Garcillán | 1 | 1.919 | 1.919 | mar an gcéanna |
| San Ildefonso | 1 | 1.919 | 1.919 | mar an gcéanna |
| Segovia | 6 | 1.869 | 1.919 | mar an gcéanna |
| Boceguillas | 1 | 1.945 | 1.945 | 2.6 ¢ |
| Valseca | 1 | 1.945 | 1.945 | 2.6 ¢ |
| Prádena | 1 | 1.948 | 1.948 | 2.9 ¢ |
| Martín Muñoz de la Dehesa | 1 | 1.949 | 1.949 | 3.0 ¢ |
| Mozoncillo | 1 | 1.979 | 1.979 | 6.0 ¢ |
| Torrecaballeros | 1 | 1.979 | 1.979 | 6.0 ¢ |
| Collado Hermoso | 1 | 1.988 | 1.988 | 6.9 ¢ |
| Cerezo de Abajo | 1 | 1.999 | 1.999 | 8.0 ¢ |
| Martín Muñoz de las Posadas | 1 | 1.999 | 1.999 | 8.0 ¢ |
| Fresno de Cantespino | 1 | 2.009 | 2.009 | 9.0 ¢ |
| Grajera | 1 | 2.018 | 2.018 | 9.9 ¢ |
| Castillejo de Mesleón | 2 | 2.009 | 2.038 | 11.9 ¢ |
| Pradales | 1 | 2.097 | 2.097 | 17.8 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (peitreal 98) i gcomparáid le hairmheán Segovia (1.919 €).
An peitreal 98 is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Segovia (1.919 €)
- G Cantalejo24 h 1.79912.0 ¢
- Buquerin 1.81910.0 ¢
- Navatrans24 h 1.8596.0 ¢
-
Q8 1.8695.0 ¢
-
Shell 1.8695.0 ¢
-
Shell 1.8695.0 ¢
-
Shell 1.8695.0 ¢
-
BP 1.8853.4 ¢
- E.s. Villacastin, S.l. 1.8853.4 ¢
-
Galp24 h 1.8893.0 ¢
Peitreal 98: an 12 mhí seo caite
Díolann 37 stáisiún i gcúige Segovia peitreal 98 inniu: is é 1.919 € an praghas airmheánach agus 1.799 € an praghas is ísle. Sin 4.0 cent níos lú ná seachtain ó shin (1.959 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 1.659 €, 26.0 cent níos lú ná inniu. Is é 1.919 € an praghas airmheánach ar peitreal 98 anseo, 1.0 cent faoi bhun airmheán na Spáinne. Tá an peitreal 98 is saoire ag G Cantalejo i mbaile Cantalejo (1.799 €).
Praghas peitril 98 sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Segovia →
Cad é “Peitreal 98”? →
Ceisteanna
Cá bhfuil an peitreal 98 is saoire i gcúige Segovia inniu?
Ag G Cantalejo, Carretera Segovia km 4, Cantalejo: 1.799 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Segovia níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
Peitreal 98: airmheán 1.919 € i gcúige Segovia agus 1.929 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.