Praghas AdBlue i gcúige Palencia inniu
Lean i Mo phraghsanna:
AdBlue i ngach baile i gcúige Palencia, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Paredes de Nava | 1 | 0.600 | 0.600 | 34.8 ¢ |
| Carrión de los Condes | 1 | 0.715 | 0.715 | 23.3 ¢ |
| Alar del Rey | 1 | 0.790 | 0.790 | 15.8 ¢ |
| Palencia | 3 | 0.600 | 0.790 | 15.8 ¢ |
| Quintana del Puente | 1 | 0.799 | 0.799 | 14.9 ¢ |
| Aguilar de Campoo | 2 | 0.600 | 0.800 | 14.8 ¢ |
| Guardo | 1 | 0.900 | 0.900 | 4.8 ¢ |
| Saldaña | 1 | 0.947 | 0.947 | mar an gcéanna |
| Buenavista de Valdavia | 1 | 0.950 | 0.950 | mar an gcéanna |
| Torquemada | 1 | 0.950 | 0.950 | mar an gcéanna |
| Villarramiel | 1 | 0.979 | 0.979 | 3.1 ¢ |
| Grijota | 1 | 0.988 | 0.988 | 4.0 ¢ |
| Osorno la Mayor | 2 | 0.879 | 1.057 | 10.9 ¢ |
| Villamuriel de Cerrato | 1 | 1.105 | 1.105 | 15.7 ¢ |
| Cervera de Pisuerga | 1 | 1.200 | 1.200 | 25.2 ¢ |
| Villaherreros | 1 | 1.235 | 1.235 | 28.7 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (AdBlue) i gcomparáid le hairmheán Palencia (0.948 €).
An AdBlue is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Palencia (0.948 €)
-
Beroil24 h
0.60034.8 ¢
-
Beroil24 h
0.60034.8 ¢
-
Beroil24 h
0.60034.8 ¢
- An Energeticos - Car Carrion24 h 0.71523.3 ¢
-
Avia24 h 0.79015.8 ¢
- Puerta de la Montaña 0.79015.8 ¢
-
Galp 0.79914.9 ¢
- Petrocorner los Chopos 0.8796.9 ¢
- Cobasguar24 h 0.9004.8 ¢
-
Moeve 0.947airmheán
AdBlue: an 12 mhí seo caite
Díolann 20 stáisiún i gcúige Palencia AdBlue inniu: is é 0.948 € an praghas airmheánach agus 0.600 € an praghas is ísle. Sin thart ar an méid céanna agus a bhí seachtain ó shin (0.948 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 0.874 €, 7.4 cent níos lú ná inniu. Is é 0.948 € an praghas airmheánach ar AdBlue anseo, 4.8 cent os cionn airmheán na Spáinne. Tá an AdBlue is saoire ag Beroil i mbaile Aguilar de Campoo (0.600 €).
Praghas AdBlue sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Palencia →
Ceisteanna
Cá bhfuil an AdBlue is saoire i gcúige Palencia inniu?
Ag Beroil, Poligono Aguilar de Campoo, 121, Aguilar de Campoo: 0.600 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Palencia níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
AdBlue: airmheán 0.948 € i gcúige Palencia agus 0.900 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.