Praghas peitril 98 i gcúige Lugo inniu
Lean i Mo phraghsanna:
Peitreal 98 i ngach baile i gcúige Lugo, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Begonte | 1 | 1.839 | 1.839 | 7.6 ¢ |
| Sarria | 3 | 1.859 | 1.859 | 5.6 ¢ |
| Outeiro de Rei | 3 | 1.859 | 1.869 | 4.6 ¢ |
| Foz | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| Friol | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| Pedrafita do Cebreiro | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| Quiroga | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| Ribadeo | 3 | 1.815 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| O Saviñao | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| Vilalba | 3 | 1.895 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| Xermade | 1 | 1.895 | 1.895 | 2.0 ¢ |
| Monforte de Lemos | 4 | 1.895 | 1.902 | 1.3 ¢ |
| Lugo | 15 | 1.799 | 1.905 | 1.0 ¢ |
| Chantada | 2 | 1.895 | 1.907 | 0.8 ¢ |
| Cervo | 1 | 1.915 | 1.915 | mar an gcéanna |
| Barreiros | 1 | 1.925 | 1.925 | 1.0 ¢ |
| Mondoñedo | 1 | 1.925 | 1.925 | 1.0 ¢ |
| Abadín | 1 | 1.929 | 1.929 | 1.4 ¢ |
| O Corgo | 3 | 1.905 | 1.929 | 1.4 ¢ |
| Guitiriz | 1 | 1.929 | 1.929 | 1.4 ¢ |
| Paradela | 1 | 1.929 | 1.929 | 1.4 ¢ |
| Burela | 1 | 1.935 | 1.935 | 2.0 ¢ |
| Cospeito | 1 | 1.939 | 1.939 | 2.4 ¢ |
| Portomarín | 1 | 1.949 | 1.949 | 3.4 ¢ |
| Viveiro | 2 | 1.945 | 1.952 | 3.7 ¢ |
| A Fonsagrada | 1 | 1.959 | 1.959 | 4.4 ¢ |
| A Pastoriza | 1 | 1.959 | 1.959 | 4.4 ¢ |
| A Pontenova | 1 | 1.999 | 1.999 | 8.4 ¢ |
| Castro de Rei | 1 | 2.019 | 2.019 | 10.4 ¢ |
| Becerreá | 1 | 2.020 | 2.020 | 10.5 ¢ |
| Pantón | 1 | 2.149 | 2.149 | 23.4 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (peitreal 98) i gcomparáid le hairmheán Lugo (1.915 €).
An peitreal 98 is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Lugo (1.915 €)
-
BP24 h 1.79911.6 ¢
- Petrocash Lugo 1.79911.6 ¢
-
Eroski 1.81510.0 ¢
- Petrocash Fontefria 1.8397.6 ¢
- Petrocash Betote 1.8595.6 ¢
- Petrocash Sarria 1.8595.6 ¢
-
Q8 1.8595.6 ¢
-
Q824 h 1.8694.6 ¢
-
BP 1.8853.0 ¢
-
Campsa
1.8952.0 ¢
Peitreal 98: an 12 mhí seo caite
Díolann 60 stáisiún i gcúige Lugo peitreal 98 inniu: is é 1.915 € an praghas airmheánach agus 1.799 € an praghas is ísle. Sin 3.4 cent níos lú ná seachtain ó shin (1.949 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 1.619 €, 29.6 cent níos lú ná inniu. Is é 1.915 € an praghas airmheánach ar peitreal 98 anseo, 1.4 cent faoi bhun airmheán na Spáinne. Tá an peitreal 98 is saoire ag BP i mbaile Lugo (1.799 €).
Praghas peitril 98 sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Lugo →
Cad é “Peitreal 98”? →
Ceisteanna
Cá bhfuil an peitreal 98 is saoire i gcúige Lugo inniu?
Ag BP, Lugar Muxa de Arriba (santa Mar, 640, Lugo: 1.799 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Lugo níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
Peitreal 98: airmheán 1.915 € i gcúige Lugo agus 1.929 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.