Praghas AdBlue i gcúige Huelva inniu
Lean i Mo phraghsanna:
AdBlue i ngach baile i gcúige Huelva, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Isla Cristina | 1 | 0.759 | 0.759 | 20.1 ¢ |
| Lepe | 2 | 0.839 | 0.839 | 12.1 ¢ |
| Aljaraque | 1 | 0.899 | 0.899 | 6.1 ¢ |
| Bonares | 1 | 0.899 | 0.899 | 6.1 ¢ |
| Rosal de la Frontera | 1 | 0.899 | 0.899 | 6.1 ¢ |
| Gibraleón | 1 | 0.900 | 0.900 | 6.0 ¢ |
| Punta Umbría | 1 | 0.900 | 0.900 | 6.0 ¢ |
| Valverde del Camino | 2 | 0.900 | 0.900 | 6.0 ¢ |
| Ayamonte | 4 | 0.899 | 0.929 | 3.1 ¢ |
| Bollullos Par del Condado | 1 | 0.960 | 0.960 | mar an gcéanna |
| Huelva | 3 | 0.990 | 0.998 | 3.8 ¢ |
| Santa Bárbara de Casa | 1 | 0.999 | 0.999 | 3.9 ¢ |
| Chucena | 1 | 1.000 | 1.000 | 4.0 ¢ |
| Almonte | 2 | 0.990 | 1.020 | 6.0 ¢ |
| Palos de la Frontera | 1 | 1.099 | 1.099 | 13.9 ¢ |
| La Palma del Condado | 1 | 1.100 | 1.100 | 14.0 ¢ |
| Moguer | 1 | 1.129 | 1.129 | 16.9 ¢ |
| San Juan del Puerto | 1 | 1.195 | 1.195 | 23.5 ¢ |
| Niebla | 1 | 1.259 | 1.259 | 29.9 ¢ |
| Cartaya | 1 | 1.390 | 1.390 | 43.0 ¢ |
| Aracena | 1 | 1.650 | 1.650 | 69.0 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (AdBlue) i gcomparáid le hairmheán Huelva (0.960 €).
An AdBlue is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Huelva (0.960 €)
-
BP 0.75920.1 ¢
- Vibe Carburantes24 h 0.83912.1 ¢
- Vibe-carburantes 0.83912.1 ¢
-
Galp24 h 0.8996.1 ¢
-
Q824 h 0.8996.1 ¢
- Scai San Cristóbal24 h 0.8996.1 ¢
-
Tamoil24 h 0.8996.1 ¢
- Deoil 0.9006.0 ¢
- Deoil 0.9006.0 ¢
- Deoil 0.9006.0 ¢
AdBlue: an 12 mhí seo caite
Díolann 29 stáisiún i gcúige Huelva AdBlue inniu: is é 0.960 € an praghas airmheánach agus 0.759 € an praghas is ísle. Sin thart ar an méid céanna agus a bhí seachtain ó shin (0.960 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 0.900 €, 6.0 cent níos lú ná inniu. Is é 0.960 € an praghas airmheánach ar AdBlue anseo, 6.0 cent os cionn airmheán na Spáinne. Tá an AdBlue is saoire ag BP i mbaile Isla Cristina (0.759 €).
Praghas AdBlue sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Huelva →
Ceisteanna
Cá bhfuil an AdBlue is saoire i gcúige Huelva inniu?
Ag BP, Carretera Hu - 3400, P.k. 3,800 km, Isla Cristina: 0.759 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Huelva níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
AdBlue: airmheán 0.960 € i gcúige Huelva agus 0.900 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.