Praghas AdBlue i gcúige Cuenca inniu
Lean i Mo phraghsanna:
AdBlue i ngach baile i gcúige Cuenca, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Campos del Paraíso | 1 | 0.615 | 0.615 | 28.4 ¢ |
| Belmonte | 1 | 0.700 | 0.700 | 19.9 ¢ |
| Tébar | 2 | 0.600 | 0.725 | 17.4 ¢ |
| Quintanar del Rey | 1 | 0.799 | 0.799 | 10.0 ¢ |
| Tarancón | 1 | 0.799 | 0.799 | 10.0 ¢ |
| Casasimarro | 1 | 0.850 | 0.850 | 4.9 ¢ |
| Cañaveras | 1 | 0.850 | 0.850 | 4.9 ¢ |
| Motilla del Palancar | 1 | 0.872 | 0.872 | 2.7 ¢ |
| Villarrubio | 1 | 0.879 | 0.879 | 2.0 ¢ |
| Minglanilla | 1 | 0.895 | 0.895 | mar an gcéanna |
| Castillo de Garcimuñoz | 1 | 0.899 | 0.899 | mar an gcéanna |
| Las Pedroñeras | 1 | 0.899 | 0.899 | mar an gcéanna |
| Talayuelas | 1 | 0.900 | 0.900 | mar an gcéanna |
| El Hito | 1 | 0.909 | 0.909 | 1.0 ¢ |
| La Almarcha | 1 | 0.910 | 0.910 | 1.1 ¢ |
| Cuenca | 2 | 0.899 | 0.949 | 5.0 ¢ |
| El Pedernoso | 1 | 0.950 | 0.950 | 5.1 ¢ |
| Honrubia | 1 | 0.999 | 0.999 | 10.0 ¢ |
| El Provencio | 1 | 0.999 | 0.999 | 10.0 ¢ |
| Saelices | 1 | 1.099 | 1.099 | 20.0 ¢ |
| Huete | 2 | 0.769 | 1.139 | 24.0 ¢ |
| San Clemente | 1 | 1.240 | 1.240 | 34.1 ¢ |
| Atalaya del Cañavate | 1 | 1.375 | 1.375 | 47.6 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (AdBlue) i gcomparáid le hairmheán Cuenca (0.899 €).
An AdBlue is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Cuenca (0.899 €)
-
Beroil24 h
0.60029.9 ¢
- Surtidor de Carrascosa24 h 0.61528.4 ¢
- San Isidro Labrador Soc. Coop. de Clm24 h 0.70019.9 ¢
-
Petronor
0.76913.0 ¢
- E.s.quintanar 0.79910.0 ¢
- T924 h 0.79910.0 ¢
- Blanca Energy24 h 0.8504.9 ¢
- Dilamor 0.8504.9 ¢
- Lapeña Moratalla, S.l.24 h 0.8504.9 ¢
- La Gaviota Gasolinera 24 Horas24 h 0.8722.7 ¢
AdBlue: an 12 mhí seo caite
Díolann 26 stáisiún i gcúige Cuenca AdBlue inniu: is é 0.899 € an praghas airmheánach agus 0.600 € an praghas is ísle. Sin 0.7 cent níos mó ná seachtain ó shin (0.892 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 0.784 €, 11.5 cent níos lú ná inniu. Is é 0.899 € an praghas airmheánach ar AdBlue anseo, mar an gcéanna leis an gcuid eile den Spáinn. Tá an AdBlue is saoire ag Beroil i mbaile Tébar (0.600 €).
Praghas AdBlue sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Cuenca →
Ceisteanna
Cá bhfuil an AdBlue is saoire i gcúige Cuenca inniu?
Ag Beroil, Autovia Diseminados Poligono 511 Parcela 39 km 386, Tébar: 0.600 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Cuenca níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
AdBlue: airmheán 0.899 € i gcúige Cuenca agus 0.900 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.