- An Spáinn
- Ciudad Real
- Peitreal 98
Praghas peitril 98 i gcúige Ciudad Real inniu
Lean i Mo phraghsanna:
Peitreal 98 i ngach baile i gcúige Ciudad Real, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Villarrubia de los Ojos | 1 | 1.729 | 1.729 | 17.8 ¢ |
| Puerto Lápice | 3 | 1.854 | 1.854 | 5.3 ¢ |
| Bolaños de Calatrava | 1 | 1.869 | 1.869 | 3.8 ¢ |
| Carrión de Calatrava | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Corral de Calatrava | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Membrilla | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Pedro Muñoz | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Puebla de Don Rodrigo | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Saceruela | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Socuéllamos | 3 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| La Solana | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Tomelloso | 5 | 1.839 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Torre de Juan Abad | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Villanueva de los Infantes | 1 | 1.895 | 1.895 | 1.2 ¢ |
| Argamasilla de Alba | 2 | 1.895 | 1.897 | 1.0 ¢ |
| Calzada de Calatrava | 1 | 1.899 | 1.899 | 0.8 ¢ |
| Puertollano | 5 | 1.799 | 1.905 | mar an gcéanna |
| Daimiel | 2 | 1.895 | 1.907 | mar an gcéanna |
| Manzanares | 4 | 1.905 | 1.907 | mar an gcéanna |
| Alcázar de San Juan | 1 | 1.909 | 1.909 | mar an gcéanna |
| Almuradiel | 2 | 1.909 | 1.909 | mar an gcéanna |
| Moral de Calatrava | 1 | 1.909 | 1.909 | mar an gcéanna |
| Santa Cruz de Mudela | 2 | 1.909 | 1.912 | 0.5 ¢ |
| Malagón | 1 | 1.918 | 1.918 | 1.1 ¢ |
| Ciudad Real | 11 | 1.879 | 1.919 | 1.2 ¢ |
| Herencia | 2 | 1.919 | 1.927 | 2.0 ¢ |
| Argamasilla de Calatrava | 1 | 1.929 | 1.929 | 2.2 ¢ |
| Almodóvar del Campo | 1 | 1.935 | 1.935 | 2.8 ¢ |
| Valdepeñas | 7 | 1.696 | 1.939 | 3.2 ¢ |
| Abenójar | 1 | 1.965 | 1.965 | 5.8 ¢ |
| Brazatortas | 1 | 1.989 | 1.989 | 8.2 ¢ |
| Porzuna | 1 | 1.999 | 1.999 | 9.2 ¢ |
| El Robledo | 1 | 1.999 | 1.999 | 9.2 ¢ |
| Miguelturra | 1 | 2.069 | 2.069 | 16.2 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (peitreal 98) i gcomparáid le hairmheán Ciudad Real (1.907 €).
An peitreal 98 is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Ciudad Real (1.907 €)
-
Alcampo
1.69621.1 ¢
- Villa Rubeum,s.l. 1.72917.8 ¢
-
Family Energy24 h
1.79910.8 ¢
-
Family Energy
1.8396.8 ¢
- Sertyman24 h 1.8396.8 ¢
-
Galp 1.8545.3 ¢
-
Galp 1.8545.3 ¢
-
Q824 h 1.8693.8 ¢
-
Shell24 h 1.8693.8 ¢
-
E.Leclerc24 h 1.8792.8 ¢
Peitreal 98: an 12 mhí seo caite
Díolann 70 stáisiún i gcúige Ciudad Real peitreal 98 inniu: is é 1.907 € an praghas airmheánach agus 1.696 € an praghas is ísle. Sin 4.8 cent níos lú ná seachtain ó shin (1.955 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 1.619 €, 28.8 cent níos lú ná inniu. Is é 1.907 € an praghas airmheánach ar peitreal 98 anseo, 2.2 cent faoi bhun airmheán na Spáinne. Tá an peitreal 98 is saoire ag Alcampo i mbaile Valdepeñas (1.696 €).
Praghas peitril 98 sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Ciudad Real →
Cad é “Peitreal 98”? →
Ceisteanna
Cá bhfuil an peitreal 98 is saoire i gcúige Ciudad Real inniu?
Ag Alcampo, Avenida del Vino, s/n, Valdepeñas: 1.696 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Ciudad Real níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
Peitreal 98: airmheán 1.907 € i gcúige Ciudad Real agus 1.929 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.