Praghas AdBlue i gcúige Cádiz inniu
Lean i Mo phraghsanna:
AdBlue i ngach baile i gcúige Cádiz, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Algeciras | 3 | 0.659 | 0.839 | 13.0 ¢ |
| Tarifa | 2 | 0.849 | 0.870 | 9.9 ¢ |
| Medina-Sidonia | 2 | 0.879 | 0.889 | 8.0 ¢ |
| Conil de la Frontera | 1 | 0.890 | 0.890 | 7.9 ¢ |
| Barbate | 2 | 0.899 | 0.899 | 7.0 ¢ |
| Los Barrios | 3 | 0.890 | 0.899 | 7.0 ¢ |
| Chiclana de la Frontera | 1 | 0.899 | 0.899 | 7.0 ¢ |
| Cádiz | 4 | 0.708 | 0.944 | 2.5 ¢ |
| Benalup-Casas Viejas | 1 | 0.950 | 0.950 | 1.9 ¢ |
| Jerez de la Frontera | 11 | 0.899 | 0.950 | 1.9 ¢ |
| Villamartín | 2 | 0.950 | 0.974 | 0.5 ¢ |
| Arcos de la Frontera | 3 | 0.859 | 0.999 | 3.0 ¢ |
| Jimena de la Frontera | 3 | 0.995 | 0.999 | 3.0 ¢ |
| Olvera | 1 | 0.999 | 0.999 | 3.0 ¢ |
| Alcalá de los Gazules | 2 | 1.000 | 1.068 | 9.9 ¢ |
| El Puerto de Santa María | 4 | 0.980 | 1.072 | 10.3 ¢ |
| Puerto Real | 2 | 0.968 | 1.074 | 10.5 ¢ |
| Chipiona | 1 | 1.089 | 1.089 | 12.0 ¢ |
| Rota | 1 | 1.089 | 1.089 | 12.0 ¢ |
| San Roque | 2 | 0.799 | 1.094 | 12.5 ¢ |
| Vejer de la Frontera | 1 | 1.150 | 1.150 | 18.1 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (AdBlue) i gcomparáid le hairmheán Cádiz (0.969 €).
An AdBlue is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Cádiz (0.969 €)
- La Calle del Motor24 h 0.65931.0 ¢
- Suministros Mazo 0.70826.1 ¢
- Codes24 h 0.79917.0 ¢
-
Q824 h 0.83913.0 ¢
-
BP 0.84412.5 ¢
- Tarifuel24 h 0.84912.0 ¢
- Garrucho 0.85911.0 ¢
-
Galp24 h 0.8799.0 ¢
- ASC Carburantes24 h 0.8907.9 ¢
-
BP 0.8907.9 ¢
AdBlue: an 12 mhí seo caite
Díolann 52 stáisiún i gcúige Cádiz AdBlue inniu: is é 0.969 € an praghas airmheánach agus 0.659 € an praghas is ísle. Sin 0.6 cent níos lú ná seachtain ó shin (0.975 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 0.899 €, 7.0 cent níos lú ná inniu. Is é 0.969 € an praghas airmheánach ar AdBlue anseo, 6.9 cent os cionn airmheán na Spáinne. Tá an AdBlue is saoire ag La Calle del Motor i mbaile Algeciras (0.659 €).
Praghas AdBlue sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Cádiz →
Ceisteanna
Cá bhfuil an AdBlue is saoire i gcúige Cádiz inniu?
Ag La Calle del Motor, Avenida de la Union, 21, Algeciras: 0.659 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Cádiz níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
AdBlue: airmheán 0.969 € i gcúige Cádiz agus 0.900 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.