Praghas AdBlue i gcúige Albacete inniu
Lean i Mo phraghsanna:
AdBlue i ngach baile i gcúige Albacete, an ceann is saoire ar dtús
| Baile | Stáisiúin | Ó | Airmheán | le hais an chúige |
|---|---|---|---|---|
| Villamalea | 1 | 0.659 | 0.659 | 34.0 ¢ |
| La Roda | 3 | 0.650 | 0.700 | 29.9 ¢ |
| Villarrobledo | 6 | 0.699 | 0.949 | 5.0 ¢ |
| Munera | 1 | 0.950 | 0.950 | 4.9 ¢ |
| Almansa | 4 | 0.769 | 0.999 | mar an gcéanna |
| Golosalvo | 1 | 0.999 | 0.999 | mar an gcéanna |
| Albacete | 10 | 0.899 | 1.067 | 6.8 ¢ |
| Hellín | 3 | 0.799 | 1.105 | 10.6 ¢ |
| Chinchilla de Monte-Aragón | 1 | 1.199 | 1.199 | 20.0 ¢ |
| Minaya | 1 | 1.199 | 1.199 | 20.0 ¢ |
| Tobarra | 1 | 1.200 | 1.200 | 20.1 ¢ |
“Le hais an chúige”: airmheánphraghas an bhaile (AdBlue) i gcomparáid le hairmheán Albacete (0.999 €).
An AdBlue is saoire inniu
Déanann na saighde comparáid le hairmheán Albacete (0.999 €)
- La Remediadora24 h 0.65034.9 ¢
- Champinter24 h 0.65934.0 ¢
- Combustibles Fiel, S.l. 0.69930.0 ¢
- Gasplay24 h 0.70029.9 ¢
- Gasplay24 h 0.70029.9 ¢
- Gasolinera Low Cost Penades24 h 0.76923.0 ¢
- Galera Áreas de Servicio24 h 0.79920.0 ¢
- Galera Areas de Servicio24 h 0.84915.0 ¢
- La Gaviota Gasolinera 24 Hora24 h 0.89910.0 ¢
-
Moeve 0.89910.0 ¢
AdBlue: an 12 mhí seo caite
Díolann 32 stáisiún i gcúige Albacete AdBlue inniu: is é 0.999 € an praghas airmheánach agus 0.650 € an praghas is ísle. Sin thart ar an méid céanna agus a bhí seachtain ó shin (0.999 €). Bliain ó shin bhí an praghas airmheánach 0.899 €, 10.0 cent níos lú ná inniu. Is é 0.999 € an praghas airmheánach ar AdBlue anseo, 9.9 cent os cionn airmheán na Spáinne. Tá an AdBlue is saoire ag La Remediadora i mbaile La Roda (0.650 €).
Praghas AdBlue sa Spáinn inniu →
Gach breosla agus stáisiún i gcúige Albacete →
Ceisteanna
Cá bhfuil an AdBlue is saoire i gcúige Albacete inniu?
Ag La Remediadora, Alfredo Atienza, 149-151, La Roda: 0.650 € an lítear.
An bhfuil breosla i gcúige Albacete níos saoire ná sa chuid eile den Spáinn?
AdBlue: airmheán 0.999 € i gcúige Albacete agus 0.900 € sa Spáinn.
Cé chomh minic a nuashonraítear na praghsanna?
Gach 30 nóiméad, ó shonraí oscailte Aireacht na Spáinne um an Aistriú Éiceolaíoch.